Kontrola Paliwa

Monitoring GPS

tel 22 822 77 79 cała Polska

TRACKGPS.PL→

Monitorowanie GPS Białystok

Monitoring GPS Białystok to lokalna usługa systemu TRACK GPS, należącego do globalnej sieci teleinformatycznej, nieustannie wymieniającej informację z satelitami GPS.

Lokalizator GPS daje możliwość oceny stylu jazdy kierowcy, czyli nadmiernego spalania paliwa, prowadzenia pojazdu na wysokich obrotach, co zazwyczaj jest sygnałem, o nieodpowiednim użytkowaniu pojazdu, bądź jego wadliwość techniczną.

Monitoring GPS pomaga określić godziny zarówno postoju, jak i godzin jazdy kierowcy. Informacje te mogą być niezbędne w ocenie sumienności oraz efektów w wykonywanej pracy kierowcy, by móc docenić solidnie wykonane obowiązki zawodowe pracowników.

 

Biuro Białystok tel. +48 85 877 70 34

mapa bialystok

Właściciel pojazdu może otrzymać wszystkie informacje na temat położenia pojazdu i sprawdzić je w dowolnym momencie. Na serwerze dane przechowywane są nawet przez 12 miesięcy.

monitoring gps białystok

Opcja obserwacji aut pozwala na pewne oszczędności.
MONITORING GPS to jedno z właściwych postępowań, które w nadzwyczaj skuteczny sposób pozwala na szybkie wyszukanie uczciwych kierowców zatrudnionych w sieci firmy. Ogrom kierowników korporacji przewozowych doszło do wniosku, że niekiedy nawet najlepszy pracownik podczas wypełniania swoich obowiązków zaczyna być podatny do pewnego rodzaju nieprawidłowości i wykonywania rzeczy, które zdecydowanie nie musi wykonywać.
Naturalnie alternatywa ta jest wykorzystana również w wspaniały sposób w coraz szerszej rzeszy innego typu możliwościach. Jednym z nich jest bez wątpienia MONITORING GPS aut miejskich. Będąc zdecydowanym na korzystanie z takiego pomysłu w naszych działaniach możemy mieć pewność, że na zdołamy na bieżąco obserwować firmę, która podjęła się zrealizowania danego projektu. Dla wielu miast jest to, zatem niesamowicie korzystna opcja rozwiązania umożliwiającego skontrolowanie, jak korporacja wywiązuje się ze swoich obowiązków. Podstawowe zadanie w tego uczynkach to oczywiście dokładna lokalizacja samochodów realizujących przypisane polecenie. Dobrze jest mieć to na uwadze, gdyż zmiany te są w stanie zwiększyć wpływy korporacji, co może być z całą pewnością wyjątkowo istotnym argumentem.

 

 

 

 

 

podlaskie

Białystok

tel.: +48 85 877 70 34

tel.: +48 601 20 52 12

tel.: + 48 796 904 777

tel.: + 48 505 059 517

email: bialystok(at)gpspartners.pl


Model Track

fm12 fmcan
Nazwa urządzenia Urządzenie do lokalizacji pojazdów Track 964 Wodoodporne z akumulatorem urządzenie do lokalizacji pojazdów Track 12 Urządzenie do lokalizacji pojazdów + kontrola paliwa Track CAN
Dodatkowa bateria Nie Tak Nie
Monitorowanie pozycji GPS Tak Tak Tak
Informacja o prędkości Tak Tak Tak(z CAN)
Pokonany dystans KM Tak Tak Tak(z CAN)
Obroty silnika Nie Nie Tak(z CAN)
Poziom paliwa Nie Nie Tak(z CAN)
Zużycie paliwa Nie Nie Tak(z CAN)
Licznik kilometrów Tak(z GPS) Tak(z GPS) Tak(z CAN)
Wł/Wył silnika Tak Tak Tak
Zasilanie 12/24V 12/24V 12/24V
Historia tras do 3 miesięcy do 3 miesięcy do 3 miesięcy
Dostęp do danych Aplikacja internetowa Aplikacja internetowa Aplikacja internetowa
Cena 399,- PLN NETTO 499,- PLN NETTO 699,- PLN NETTO
Abonament PL(koszt miesięczny) od 29,- PLN NETTO od 29,- PLN NETTO od 29,- PLN NETTO
Abonament UE(koszt miesięczny) od 9,- PLN NETTO od 9,- PLN NETTO od 9,- PLN NETTO
Abonament Świat indywidualnie indywidualnie indywidualnie

Monitorowanie GPS Białystok
5 (100%) 405 lubie s 5