Kontrola Paliwa

Monitoring GPS

tel 22 822 77 79 cała Polska

TRACKGPS.PL→

Monitorowanie GPS Kraków

Monitoring GPS Kraków to nasza oferta skierowania do właścicieli pojazdów, firm i przedsiębiorców oraz osób indywidualnych z Krakowa i województwa małopolskiego.

Usługa ta pozwala na monitorowanie pojazdów GPS i zbieranie informacji do systemu TRACK GPS. Ponieważ lokalizacja auta GPS wykonywana jest w sekundowych odstępach, odpowiednie przetworzenie informacji pozwala właścicielowi pojazdu na otrzymywanie raportów analitycznych, zawierających nie tylko informacje o położeniu, ale również o chwilowej prędkości, kierunku jazdy, przerwach w podróży.

Biuro Kraków tel:+48 12 311 07 72

 

mapa KRAKÓW2

Pozwala to na obniżenie kosztów eksploatacji pojazdów nawet o 30%, przy stosunkowo niskich kosztach instalacji systemu i praktycznie zerowych kosztach jego utrzymania.

 

Oferowane w obecnym czasie technologie pozwalają na sprawne działanie w realizacji szybkości dostaw i zmniejszeniu kosztów. Warto o tym pamiętać mając na uwadze rozwijanie korporacji przewozowej. W dzisiejszym czasie MONITORING GPS stał się jednym z rozwiązań gwarantujących wydolną lustrację kierowcę i auta przewożącego ładunek.
W ten prosty sposób powstaje możliwość stałego monitorowania miejsca przebywania pojazdu będącego na wyposażeniu spółki. Dzięki wariantowi monitorowania pojazdu, każdy właściciel przedsiębiorstwa w prosty sposób dowiaduje się, gdzie w danym momencie przebywa jego transport.
Dla sporej ilości kierowników będzie to na pewno nad wyraz istotny powód nakłaniający do uzyskania takiego rodzaju narzędzia, jakim jest omawiany MONITORING GPS. Poza opcją stałego śledzenia samochodu dostępna jest też alternatywa kontroli pracownika transportującego towar. W taki sposób każdy szef spółki w łatwy sposób zdaje sobie sprawę, jaką trasą porusza się jego skład, a także co robią jego szoferzy w godzinach realizacji zlecenia. Będzie miało to ogromne znaczenie w rozliczeniach z zatrudnionymi, które wpływają na całkowitą wydolność finansową całej firmy.

 

 

 

 

 

małopolskie

Kraków

tel.: +48 12 311 07 72

tel.: +48 601 20 52 12

tel.: + 48 796 904 777

tel.: + 48 505 059 517

email: krakow(at)gpspartners.pl

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług


Model Track

fm12 fmcan
Nazwa urządzenia Urządzenie do lokalizacji pojazdów Track 964 Wodoodporne z akumulatorem urządzenie do lokalizacji pojazdów Track 12 Urządzenie do lokalizacji pojazdów + kontrola paliwa Track CAN
Dodatkowa bateria Nie Tak Nie
Monitorowanie pozycji GPS Tak Tak Tak
Informacja o prędkości Tak Tak Tak(z CAN)
Pokonany dystans KM Tak Tak Tak(z CAN)
Obroty silnika Nie Nie Tak(z CAN)
Poziom paliwa Nie Nie Tak(z CAN)
Zużycie paliwa Nie Nie Tak(z CAN)
Licznik kilometrów Tak(z GPS) Tak(z GPS) Tak(z CAN)
Wł/Wył silnika Tak Tak Tak
Zasilanie 12/24V 12/24V 12/24V
Historia tras do 3 miesięcy do 3 miesięcy do 3 miesięcy
Dostęp do danych Aplikacja internetowa Aplikacja internetowa Aplikacja internetowa
Cena 399,- PLN NETTO 499,- PLN NETTO 699,- PLN NETTO
Abonament PL(koszt miesięczny) od 29,- PLN NETTO od 29,- PLN NETTO od 29,- PLN NETTO
Abonament UE(koszt miesięczny) od 9,- PLN NETTO od 9,- PLN NETTO od 9,- PLN NETTO
Abonament Świat indywidualnie indywidualnie indywidualnie
Monitorowanie GPS Kraków
5 (99.75%) 401 lubie s 5