Monitoring GPS Bydgoszcz

Monitoring GPS Bydgoszcz, Toruń daje narzędzie potrzebne do optymalizacji kosztów jak i zapewnienia bezpieczeństwa. Otrzymuj powiadomienia oraz monitoruj zachowania kierowców i obszary, w których jeżdżą pojazdy.

Nowoczesne technologie teleinformatyczne zastosowane w systemie Track GPS pomagają obniżyć koszty logistyczne i transportowe w wielu firmach usługowych.

Biuro Bydgoszcz tel. +48 52 554 50 88

mapa bydgoszcz

Lokalizator pojazdów GPS to małe urządzenia zainstalowane w samochodzie, utrzymujące stałą łączność z siecią pozycjonowania GPS.

Dużym ułatwieniem jest to, że wszystkie informacje pochodzące z monitoringu pojazdu są zapamiętywane i dostępne dla użytkownika w archiwum serwera TRACK GPS przez kolejne 3 miesiące. Przesyłane są do klienta w postaci raportów on-line.

Opcja obserwowania i kontrolowania pojazdów pozwala na pewne zaoszczędzenie środków.
MONITORING GPS to wyjątkowo skuteczny sposób na szybkie wyszukanie lojalnych pracowników zatrudnionych w strukturach firmy. Wielu właścicieli korporacji transportowych zaobserwowało, że czasem nawet najlepszy kierowca w trakcie wypełniania swoich obowiązków bywa podatny na pewnego rodzaju sprzeniewierzenia i wykonywania rzeczy, których zdecydowanie nie powinien wykonywać.
Oczywiście opcja ta sprawdza się także w doskonały sposób w coraz szerszej gamie rozwiązań. Jednym z takich rozwiązań będzie chociażby MONITORING GPS pojazdów gminnych. Będąc zdecydowanym na korzystanie z tego rodzaju pomysłu we własnych działaniach możemy uzyskać pewność, że mamy możliwość kontrolować korporację, która podjęła się zrealizowania ustalonego projektu. Dla dużej liczby miast jest to, na pewno opcja działania umożliwiającego sprawdzenie, jak spółka wywiązuje się ze swoich zadań. Zasadnicze zadanie w takich działaniach to naturalnie dokładna lokalizacja floty wykonującej przypisane zlecenie. Powinniśmy mieć to na uwadze, gdyż modyfikacje te są w stanie zwielokrotnić aktywa spółki, co będzie na pewno ogromnie istotnym faktem.kujawsko-pomorskie

Bydgoszcz

tel.: +48 52 554 50 88

tel.: +48 601 20 52 12

tel.: + 48 576 006 992

tel.: + 48 505 059 517

email: bydgoszcz(at)trackgps.pl

CENNIK OFERTA - MONITOROWANIE GPS BYDGOSZCZ

SERWER FREE
 
299 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Historia tras 7 dni

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL - GRATIS bez abonamentu

Abonament UE- GRATIS bez abonamentu

Abonament Świat GRATIS- bez abonamentu

SERWER GOLD
PLUS
399 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Raporty

Licznik kilometrów

Wł./Wył. stacyjki

Historia tras 3m-ce

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL 19 zł netto m-c

Abonament UE 9 zł netto m-cy

Abonament Świat - indywidualnie

TRACK CAN
Przystawka
299 zł
netto

 

 

Licznik kilometrów(CAN)

 

 

 

Poziom paliwa*(CAN)

Zużycie paliwa(CAN)

Obroty silnika(CAN)

 

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 530 Average: 5]
Call Now Button