Monitoring GPS Kraków

Monitoring GPS Kraków to zintegrowany system do lokalizacji wszelkiego rodzaju pojazdów, który daje narzędzie potrzebne do optymalizacji kosztów jak i zapewnienia bezpieczeństwa.

To nasza oferta skierowana do właścicieli pojazdów, firm, przedsiębiorców oraz osób indywidualnych z Krakowa i województwa małopolskiego.

Usługa ta pozwala na monitorowanie pojazdów GPS i wysyłanie informacji do systemu TRACK GPS. Ponieważ lokalizacja auta GPS wykonywana jest w sekundowych odstępach, odpowiednie przetworzenie informacji pozwala właścicielowi pojazdu na otrzymywanie raportów analitycznych, zawierających nie tylko informacje o położeniu, ale również o chwilowej prędkości, kierunku jazdy, przerwach w podróży.

Pozwala to na obniżenie kosztów eksploatacji pojazdów nawet o 30%, przy stosunkowo niskich kosztach instalacji systemu i praktycznie zerowych kosztach jego utrzymania.

Biuro Kraków tel:+48 12 311 07 72

 

Oferowane w obecnym czasie technologie pozwalają na sprawne działanie w realizacji szybkości dostaw i zmniejszeniu kosztów. Warto o tym pamiętać mając na uwadze rozwijanie korporacji przewozowej. W dzisiejszym czasie MONITORING GPS stał się jednym z rozwiązań gwarantujących nadzór kierowcy i auta przewożącego ładunek.

W ten prosty sposób mamy możliwość stałego monitorowania lokalizacji pojazdu będącego na wyposażeniu firmy dzięki czemu każdy właściciel przedsiębiorstwa w prosty sposób sprawdzi gdzie w danym momencie znajduje się jego transport. Nasz monitoring gps daje narzędzie potrzebne do optymalizacji tras kierowców, pozwala zweryfikować ewidencję czasu dla Ciebie potrzebne do dokładnego rozrachunku jak również dzięki dodatkowemu modułowi CAN możesz otrzymywać dane o zużyciu i poziomie paliwa. Będzie miało to ogromne znaczenie w rozliczeniach z zatrudnionymi, które wpływają na całkowitą wydolność finansową całej firmy.

Dla przedsiębiorców będzie to na pewno nad wyraz istotny powód nakłaniający do uzyskania zainstalowania takiego rodzaju narzędzia, jakim jest omawiany MONITORING GPS.

 

 

małopolskie

Kraków
tel.: +48 12 311 07 72
tel.: +48 601 20 52 12
tel.: + 48 576 006 992
tel.: + 48 505 059 517
email: krakow(at)trackgps.pl

CENNIK OFERTA - MONITOROWANIE GPS KRAKÓW

SERWER FREE
 
299 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Historia tras 7 dni

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL - GRATIS bez abonamentu

Abonament UE- GRATIS bez abonamentu

Abonament Świat GRATIS- bez abonamentu

SERWER GOLD
PLUS
399 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Raporty

Licznik kilometrów

Wł./Wył. stacyjki

Historia tras 3m-ce

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL 19 zł netto m-c

Abonament UE 9 zł netto m-cy

Abonament Świat - indywidualnie

TRACK CAN
Przystawka
299 zł
netto

 

 

Licznik kilometrów(CAN)

 

 

 

Poziom paliwa*(CAN)

Zużycie paliwa(CAN)

Obroty silnika(CAN)

 

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 1048 Average: 5]
Call Now Button