Monitoring GPS Łódź

Monitorowanie GPS Łódź to nasza usługa kierowana bezpośrednio do właścicieli pojazdów z Łodzi i województwa łódzkiego. Realizowana w naszym systemie lokalizacja pojazdów GPS to zwiększona pewność, że Państwa samochody i przewożone przez nie ładunki bezpiecznie dotrą na miejsce przeznaczenia.

Internet daje nam obecnie wiele praktycznych możliwości. Jedną z nich jest monitoring pojazdów GPS mechanicznych. Nowoczesne technologie teleinformatyczne pomagają obniżyć koszty logistyczne i transportowe w wielu firmach usługowych.

Biuro Łódź:    tel. +48 42 942 20 22

 

Proponowane w obecnym czasie systemy umożliwiają skuteczniejsze postępowanie w wykonywaniu tempa doręczenia towaru i obniżeniu wydatków. Powinniśmy o tym pamiętać mając na uwadze rozwijanie korporacji dostawczej. W dniu dzisiejszym MONITORING GPS jest jednym z działań zapewniających wydolną kontrolę pracownika mobilnego i auta przewożącego towar.

 

W ten prosty sposób powstaje alternatywa niezmiennego kontrolowania miejsca pobytu samochodu znajdującego się na uposażeniu firmy. Dzięki możliwości monitorowania auta każdy właściciel korporacji w łatwy sposób dowiaduje się gdzie w obecnej chwili znalazł się jego towar.

Dla dużej liczby pracodawców jest to na pewno niesamowicie istotny fakt zachęcający do uzyskania tego typu systemu, jakim jest wspomniany MONITORING GPS. Poza opcją stałego obserwowania auta istnieje także opcja kontroli pracownika dostarczającego ładunek.

W taki sposób każdy kierownik spółki w nadzwyczajnie prosty sposób dowie się, jaką drogą jedzie jego ładunek, jak też, co porabiają jego kierowcy w trakcie pracy. Będzie miało to ogromne znaczenie w budżecie z zatrudnionymi, które oddziałują na całą wydolność finansową całej przedsiębiorstwa.
Inspekcja floty pozwala na większe oszczędzanie kapitału.

łódzkie

Łódź

tel.: +48 42 942 20 22

tel.: +48 601 20 52 12

tel.: + 48 576 006 992

tel.: + 48 505 059 517

email: lodz(at)trackgps.pl

CENNIK OFERTA - MONITOROWANIE GPS ŁÓDŹ

SERWER FREE
 
299 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Historia tras 7 dni

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL - GRATIS bez abonamentu

Abonament UE- GRATIS bez abonamentu

Abonament Świat GRATIS- bez abonamentu

SERWER GOLD
PLUS
349 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Raporty

Licznik kilometrów

Wł./Wył. stacyjki

Historia tras 3m-ce

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL 19 zł netto m-c

Abonament UE 9 zł netto m-cy

Abonament Świat - indywidualnie

TRACK CAN
Przystawka
299 zł
netto

 

 

Licznik kilometrów(CAN)

 

 

 

Poziom paliwa*(CAN)

Zużycie paliwa(CAN)

Obroty silnika(CAN)

 

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 456 Average: 5]
Call Now Button