Monitoring GPS Łódź

Nasza specjalistyczna usługa Monitorowanie GPS w Łodzi jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli pojazdów z regionu łódzkiego. Wykorzystując innowacyjny system lokalizacji GPS, oferujemy pewność i spokój ducha, gwarantując, że Twoje samochody oraz przewożone ładunki są stale monitorowane i bezpieczne. Każdy pojazd i ładunek dociera na miejsce przeznaczenia z maksymalnym poziomem bezpieczeństwa, dzięki precyzyjnym danym i analizom dostarczanym przez nasz system. Odkryj spersonalizowane rozwiązania, które zwiększają efektywność, bezpieczeństwo i oszczędność Twojej floty.

Internet daje nam obecnie wiele praktycznych możliwości. Jedną z nich jest monitoring pojazdów GPS. Nowoczesne technologie teleinformatyczne pomagają obniżyć koszty logistyczne i transportowe w wielu firmach usługowych nawet o 30%.

Biuro Łódź:    tel. +48 42 942 20 22

 

Obecnie MONITORING GPS jest jednym z rozwiązań zapewniających wydolną kontrolę pracownika mobilnego i auta przewożącego towar. Powinniśmy o tym pamiętać mając na uwadze rozwijanie korporacji dostawczej.

 

W ten sposób proste urządzenie jakim jest lokalizator GPS daje nam możliwość stałej kontroli lokalizacji samochodu znajdującego się na uposażeniu firmy. Dzięki możliwości monitorowania auta  właściciel może sprawdzić w każdej chwili i z każdego miejsca gdzie w obecnej chwili znajduje się jego pracownik i powierzony mu towar.

Dla wielu pracodawców jest to na pewno niesamowicie istotny fakt zachęcający do wdrożenia takiego systemu, jakim jest wspomniany MONITORING GPS. Poza opcją stałego obserwowania auta istnieje także opcja kontroli pracownika dostarczającego ładunek.

Nasz monitoring GPS daje narzędzie do optymalizacji tras kierowców, pozwala zweryfikować ewidencję czasu potrzebną do dokładnego rozrachunku. Kontrola floty pozwala na oszczędzanie kapitału firmy co zdecydowanie wpłynie na całą wydolność finansową przedsiębiorstwa.

 

łódzkie

Łódź

tel.: +48 42 942 20 22

tel.: +48 601 20 52 12

tel.: + 48 576 006 992

tel.: + 48 505 059 517

email: lodz(at)trackgps.pl

CENNIK OFERTA - MONITOROWANIE GPS ŁÓDŹ

SERWER FREE
 
299 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Historia tras 7 dni

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL - GRATIS bez abonamentu

Abonament UE- GRATIS bez abonamentu

Abonament Świat GRATIS- bez abonamentu

SERWER GOLD
PLUS
399 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Raporty

Licznik kilometrów

Wł./Wył. stacyjki

Historia tras 3m-ce

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL 19 zł netto m-c

Abonament UE 9 zł netto m-cy

Abonament Świat - indywidualnie

TRACK CAN
Przystawka
299 zł
netto

 

 

Licznik kilometrów(CAN)

 

 

 

Poziom paliwa*(CAN)

Zużycie paliwa(CAN)

Obroty silnika(CAN)

 

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 457 Average: 5]
Call Now Button