Monitoring GPS Wrocław

Monitoring GPS Wrocław system monitorowania GPS daje Ci możliwość kontroli położenia pojazdów, w których zainstalowane są lokalizatory GPS

Nasza oferta obejmuje swoim zasięgiem nie tylko województwo dolnośląskie, ale każdy zakątek świata w ramach globalnej sieci satelitów GPS.

Pojazdy posiadające lokalizator GPS zintegrowany z systemem monitoring Track GPS są śledzone w czasie rzeczywistym, dlatego też właściciel floty na bieżąco może obserwować swoje auta, ich prędkość, trasy oraz dzięki dodatkowemu modułowi CAN poziom i zużycie paliwa. 

 

Biuro:  tel. +48 71 700 01 57

mapa wrocław

System Monitoringu GPS pozwala na generowanie raportów, które są przechowywane w archiwum i dostępne dla użytkownika nawet do 3 miesięcy wstecz. Umożliwia to klientowi dokładne sprawozdanie z każdego miesiąca pracy, każdego pracownika oraz pojazdu. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, gdy we flocie samochodowej jest kilkanaście samochodów posiadających lokalizator GPS.

 

Poszukiwanie oszczędności w przedsiębiorstwie może przybrać przeróżne oblicze.

Jednym ze lepszych instrumentów wykorzystywanych w tym aspekcie jest MONITORING GPS umożliwiający obserwowanie przebiegu drogi jeżdżących w przedsiębiorstwie samochodów. Wpływa to na wyeliminowanie niekorzystnych przebiegów wykonywanych przez mniej odpowiedzialnych pracowników. Dzięki raportom możesz przeanalizować styl jazdy kierowcy. Z  chwilą instalacji aplikacji monitorowania GPS rośnie komfort przejazdu w postaci bardziej ekonomicznej jazdy. 

Przekłada się to bez wątpienia na niższe zużycie paliwa, co wpływa na zwiększenie oszczędzania kapitału. Naturalnie MONITORING GPS to też doskonałego rodzaju opcja umożliwiająca dokładniejszą weryfikację ilości przejazdów auta. Nie bez znaczenia w tym przypadku jest szybka selekcja nadużyć mających miejsce ze strony kierowców.

Monitoring GPS to doskonałe rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo Twoich pracowników jak i posiadanych pojazdów. Dzięki lokalizatorowi GPS szybciej odnajdziesz skradziony pojazd, możesz natychmiast się zalogować i zobaczyć na żywo, gdzie znajduje się Twój pojazd.dolnośląskie

Wrocław

tel.: +48 71 700 01 57

tel.: +48 601 20 52 12

tel.: + 48 576 006 992

tel.: + 48 505 059 517

email: wroclaw(at)trackgps.pl

CENNIK OFERTA - MONITOROWANIE GPS WROCŁAW

SERWER FREE
 
299 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Historia tras 7 dni

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL - GRATIS bez abonamentu

Abonament UE- GRATIS bez abonamentu

Abonament Świat GRATIS- bez abonamentu

SERWER GOLD
PLUS
399 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Raporty

Licznik kilometrów

Wł./Wył. stacyjki

Historia tras 3m-ce

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL 19 zł netto m-c

Abonament UE 9 zł netto m-cy

Abonament Świat - indywidualnie

TRACK CAN
Przystawka
299 zł
netto

 

 

Licznik kilometrów(CAN)

 

 

 

Poziom paliwa*(CAN)

Zużycie paliwa(CAN)

Obroty silnika(CAN)

 

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 515 Average: 5]
Call Now Button