Monitoring lokalizacja pojazdów GPS Gdańsk

Monitoring GPS w Gdańsku to usługa oparta na zaawansowanym systemie TRACK GPS, który redefiniuje standardy w dziedzinie monitorowania i śledzenia pojazdów. System ten nie tylko umożliwia precyzyjne śledzenie lokalizacji i prędkości pojazdów w czasie rzeczywistym, ale także oferuje możliwość archiwizacji tych danych nawet do 3 miesięcy wstecz.

Jest to oferta naszej firmy skierowana do właścicieli pojazdów z Gdańska, Trójmiasta i województwa pomorskiego, jak również z całej Polski.

System Monitoringu GPS daje możliwość śledzenia wszystkich pojazdów, w których zostaną umieszczone nadajniki.  Zarejestrowane pojazdy będą lokalizowane w czasie rzeczywistym, co oznacza, że kontroler będzie otrzymywał informacje o aktualnym położeniu samochodu z zainstalowanym urządzeniem. Wszystkie informacje będą pobierane, dzięki dostępowi do Internetu, który mają komputery i smartfony.

Monitoring GPS w systemie Track GPS sprawdza się również jako dodatkowe zabezpieczenie Twojego prywatnego pojazdu.

Praktyka wykazuje, że możliwe jest obniżenie kosztów eksploatacji pojazdu nawet o 30% w porównaniu do stanu wcześniejszego poprzez eliminację nieautoryzowanych przejazdów oraz analizę stylu jazdy kierowcy.

 

Biuro telefon +48 58 500 87 72

mapa gdansk

 

Obserwowanie pojazdów umożliwia pewne zaoszczędzenie środków.

 

 

MONITORING GPS to jedno z tych działań, które w nadzwyczaj produktywny sposób umożliwia właściwe poznanie lojalnych pracowników zatrudnionych w strukturach przedsiębiorstwa. Wielu kierowników spółek transportowych zaobserwowało, że niekiedy nawet najsolidniejszy pracownik podczas wykonywania swoich obowiązków zaczyna być podatny na pewnego rodzaju nieprawidłowości i robienia czegoś, czego na pewno nie powinien czynić.

Z całą pewnością MONITORING GPS sprawdza się zastosowany w innych rozwiązaniach takich jak chociażby MONITORING GPS samochodów komunalnych. Decydując się na korzystanie z takiego rozwiązania uzyskujemy pewność, że będziemy mogli kontrolować korporację, która podjęła się zrealizowania danego projektu. Dla wielu gmin jest to, na pewno bardzo pożyteczna alternatywa rozwiązania pozwalającego na sprawdzenie, w jaki sposób firma wywiązuję się z powierzonych zadań. Zasadnicze zadanie tego urządzenia to naturalnie dokładne pozycjonowanie floty wykonującej dane polecenie. Warto mieć to na uwadze, gdyż działania te będą w stanie poprawić wpływy firmy, co jest bez wątpienia niesamowicie ważnym uzasadnieniem.

 pomorskie

Gdańsk

tel.: +48 58 500 87 72

tel.: +48 601 20 52 12

tel.: + 48 576 006 992

tel.: + 48 505 059 517

email: gdansk(at)trackgps.pl

CENNIK OFERTA - MONITOROWANIE GPS GDAŃSK

SERWER FREE
 
299 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Historia tras 7 dni

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL - GRATIS bez abonamentu

Abonament UE- GRATIS bez abonamentu

Abonament Świat GRATIS- bez abonamentu

SERWER GOLD
PLUS
399 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Raporty

Licznik kilometrów

Wł./Wył. stacyjki

Historia tras 3m-ce

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL 19 zł netto m-c

Abonament UE 9 zł netto m-cy

Abonament Świat - indywidualnie

TRACK CAN
Przystawka
299 zł
netto

 

 

Licznik kilometrów(CAN)

 

 

 

Poziom paliwa*(CAN)

Zużycie paliwa(CAN)

Obroty silnika(CAN)

 

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 460 Average: 5]
Call Now Button