Monitoring lokalizacja pojazdów GPS Lublin

Monitoring GPS Lublin to lokalizacja pojazdów on-line dostępna dla użytkownika z każdego urządzenia z dostępem do Internetu. Nasza oferta kierowana jest do przedsiębiorstw i osób prywatnych z  województwa lubelskiego jak również z całej Polski. Oferujemy specjalne stawki dla firm rejestrujących w systemie ponad 20 pojazdów, dla pojedynczych aut posiadamy także bardzo atrakcyjne pakiety cenowe.

Dostęp do Internetu daje obecnie wiele możliwości. Jedną z nich jest zastosowanie lokalizatora GPS z systemem jakim jest monitoring pojazdów GPS. Innowacyjne technologie teleinformatyczne w dużym stopniu pomagają obniżyć koszty logistyczne i transportowe w wielu firmach usługowych.

System TRACK GPS udostępnia również raporty z przekazanych przez monitoring pojazdów GPS danych nawet do 12 miesięcy wstecz. Jak udowadnia praktyka, systematyczna kontrola wykorzystania pojazdów za pośrednictwem lokalizacji GPS pozwala na obniżenie kosztów ich eksploatacji nawet o jedna trzecią!

Biuro Lublin tel.+ +48 818 20 07 78

mapa lublin

Lokalizacja GPS zintegrowana z platformą TRACK GPS jest systemem wyspecjalizowanym w monitorowaniu pojazdów na potrzeby firm spedycyjnych, transportowych, budowlanych czy przewozowych jak i osób prywatnych.

 

 

Szukanie oszczędności w przedsiębiorstwie przybiera różnego rodzaju formy.

Jednym z doskonalszych instrumentów wykorzystywanych w tym zakresie jest MONITORING GPS pozwalający na kontrolowanie przebiegu trasy znajdujących się w firmie samochodów.

Poprzez kontrolę przebytych tras pojazdów mamy możliwość wyeliminowania nieautoryzowanych przejazdów. Zainstalowany system monitorowania GPS zwiększa komfort przejazdu poprzez  bardziej ekonomiczne kierowanie pojazdem. Duża liczba pracowników mobilnych zaczyna bardziej dbać o to, w jaki sposób poruszają się samochodem firmowym.

Przełoży się to oczywiście na zmniejszone zużycie paliwa, co wpływa na wzrost zaoszczędzonych środków w spółce. Naturalnie MONITORING GPS to również doskonała opcja zabezpieczenia pozwalająca na lepszą kontrolę długości przejazdu samochodu co pozwala na szybką eliminację przekrętów pojawiających się ze strony niewielu kierowców.

Zainstalowany lokalizator GPS zwiększa również szansę na odnalezienie pojazdu w przypadku kradzieży. Dzięki aplikacji zawsze będziesz mógł zobaczyć aktualną pozycję swojego samochodu i miejsce, w którym był.

 lubelskie

Lublin

tel.: +48 81 820 07 78

tel.: +48 601 20 52 12

tel.: + 48 576 006 992

tel.: + 48 505 059 517

email: lublin(at)trackgps.pl

CENNIK OFERTA - MONITOROWANIE GPS LUBLIN

SERWER FREE
 
299 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Historia tras 7 dni

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL - GRATIS bez abonamentu

Abonament UE- GRATIS bez abonamentu

Abonament Świat GRATIS- bez abonamentu

SERWER GOLD
PLUS
399 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Raporty

Licznik kilometrów

Wł./Wył. stacyjki

Historia tras 3m-ce

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL 19 zł netto m-c

Abonament UE 9 zł netto m-cy

Abonament Świat - indywidualnie

TRACK CAN
Przystawka
299 zł
netto

 

 

Licznik kilometrów(CAN)

 

 

 

Poziom paliwa*(CAN)

Zużycie paliwa(CAN)

Obroty silnika(CAN)

 

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 438 Average: 5]
Call Now Button