Monitorowanie pojazdów gps Piła

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Fakt poprawnego dotarcia kierowcy w wybrane lokalizacje przy pomocy układu gps jest oczywisty . Bezsporna jest oczywistość nieomylnego dotarcia w swobodnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Wykorzystywany w dniu dzisiejszym gps jest jednym z bardziej uniwersalnych schematów nawigacyjnych.

Równie sporą jego zaletą jest POZYCJONOWANIE GPS . Wyjątkowo mocno ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla wielu ludzi interesu liczy się jednak bez wątpienia możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość obserwacji swojego pojazdu jest znaczną silną stroną układu .

Sposobność obserwowania szlaku przejazdu w takim przypadku jest bezcenna . W fantastyczny sposób zapewnia on też bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Pragnąc zainstalować takiego sposobu układ w samochodzie należy skierować uwagę na jego uaktualnienie . Rozwój sieci połączeń drogowych i przemiana systemu kierowania może się przysporzyć do zaobserwowania małych kłopotów określających pozycję . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w znaczny sposób przyczyniają się do mnóstwa ułatwień dla prowadzących pojazd i prezesów korporacji . Odrębnym coraz częstszym rozwiązaniem systemu jest zastosowanie go przez firmy ochrony mienia . MONITOROWANIE GPS coraz lepiej się sprawdza w kategorii ochrony samochodu przed złodziejstwem . Błyskawiczne poczynanie bywa fundamentem jego dużej skuteczności . W wspaniały sposób sprawdza się też w sytuacji groźby życia szofera , umożliwiając przyzwanie ratunku . Istnieje możliwość także poczęcie działania w wypadku pokusy skradzenia plandek . Pożądane byłoby tu zwrócić również baczenie na fakt, że MONITORING GPS doskonale się potwierdza także w wypadku pragnienia poznania pozostałych cech przejazdu . Może to być okres postojów jak też prędkość jazdy . Bez wysiłku pozwala również zmierzyć obroty silnika . Wprowadzając specjalne czujniki umożliwia ustalenie niezmiernie wielu drobniejszych treści .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button