Kontrola Paliwa

Monitoring GPS

tel 22 822 77 79 cała Polska

TRACKGPS.PL→

Monitoring GPS Kraków

Monitoring GPS Kraków to nasza oferta skierowania do właścicieli pojazdów, firm i przedsiębiorców oraz osób indywidualnych z Krakowa i województwa małopolskiego.

Usługa ta pozwala na monitorowanie pojazdów GPS i zbieranie informacji do systemu TRACK GPS. Ponieważ lokalizacja auta GPS wykonywana jest w sekundowych odstępach, odpowiednie przetworzenie informacji pozwala właścicielowi pojazdu na otrzymywanie raportów analitycznych, zawierających nie tylko informacje o położeniu, ale również o chwilowej prędkości, kierunku jazdy, przerwach w podróży.

Pozwala to na obniżenie kosztów eksploatacji pojazdów nawet o 30%, przy stosunkowo niskich kosztach instalacji systemu i praktycznie zerowych kosztach jego utrzymania.

Biuro Kraków tel:+48 12 311 07 72

 

Oferowane w obecnym czasie technologie pozwalają na sprawne działanie w realizacji szybkości dostaw i zmniejszeniu kosztów. Warto o tym pamiętać mając na uwadze rozwijanie korporacji przewozowej. W dzisiejszym czasie MONITORING GPS stał się jednym z rozwiązań gwarantujących wydolną lustrację kierowcę i auta przewożącego ładunek.
W ten prosty sposób powstaje możliwość stałego monitorowania miejsca przebywania pojazdu będącego na wyposażeniu spółki. Dzięki wariantowi monitorowania pojazdu, każdy właściciel przedsiębiorstwa w prosty sposób dowiaduje się, gdzie w danym momencie przebywa jego transport.

Dla sporej ilości kierowników będzie to na pewno nad wyraz istotny powód nakłaniający do uzyskania takiego rodzaju narzędzia, jakim jest omawiany MONITORING GPS. Poza opcją stałego śledzenia samochodu dostępna jest też alternatywa kontroli pracownika transportującego towar. W taki sposób każdy szef spółki w łatwy sposób zdaje sobie sprawę, jaką trasą porusza się jego skład, a także co robią jego pracownicy mobilni w godzinach realizacji zlecenia. Będzie miało to ogromne znaczenie w rozliczeniach z zatrudnionymi, które wpływają na całkowitą wydolność finansową całej firmy.

 

 

małopolskie

Kraków

tel.: +48 12 311 07 72

tel.: +48 601 20 52 12

tel.: + 48 576 006 992

tel.: + 48 505 059 517

email: krakow(at)gpspartners.pl

CENNIK OFERTA - MONITOROWANIE GPS KRAKÓW

SERWER FREE
 
299 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Licznik kilometrów

Wł./Wył. stacyjki*

Historia tras

Licznik kilometrów (GPS)

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL - GRATIS bez abonamentu

Abonament UE- GRATIS bez abonamentu

Abonament Świat GRATIS- bez abonamentu

SERWER GOLD
PLUS
349 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Raporty

Licznik kilometrów

Wł./Wył. stacyjki

Historia tras 3 m-ce

Licznik kilometrów (GPS)

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL 19 zł m-c

Abonament UE 9 zł m-c

Abonament Świat - indywidualnie

TRACK CAN
Przystawka
299 zł
netto

Historia tras

Licznik kilometrów (CAN)

Poziom paliwa

Zużycie paliwa

Obroty silnika

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[Głosów:1047    Średnia:5/5]