Kontrola Paliwa

Monitoring GPS

tel 22 822 77 79 cała Polska

TRACKGPS.PL→

Monitorowanie lokalizacja pojazdów GPS Katowice

Monitoring samochodów GPS to przetestowany przez tysiące właścicieli na całym świecie system nadzoru nad pojazdem zwiększający efektywność i bezpieczeństwo jego eksploatacji.

Monitorowanie GPS Katowice to usługa w ramach naszego systemu TRACK GPS adresowana podmiotów gospodarczych i właścicieli pojazdów z województwa śląskiego i okolic.

System Monitoringu GPS daje możliwość śledzenia wszystkich pojazdów, w których zostaną umieszczone nadajniki. Zarejestrowane pojazdy będą śledzone w czasie rzeczywistym, co oznacza, że kontroler będzie otrzymywał bieżące informacje o położeniu samochodu.

Biuro Katowice tel. +48 32 760 60 39

mapa katowice

Umieszczony w pojeździe lokalizator GPS umożliwia zdalne, za pośrednictwem zalogowanego komputera, śledzenie położenia auta w czasie rzeczywistym. Dane zapisywane są w sekundowych odstępach, co sprawia, że można za pomocą systemu TRACK GPS uzyskiwać bardzo dokładne raporty na temat sposobu wykorzystania pojazdu, w tym również prędkości i przerw w podróży.

Praktyka udowadnia, że możliwe jest obniżenie kosztów utrzymania pojazdu nawet o jedna trzecią, dzięki danym dostarczanym przez monitorowanie aut GPS.

Nowoczesne technologie to wyśmienite postępowanie.

Oferowane w chwili obecnej systemy pozwalają na skuteczniejsze zachowanie w realizowaniu tempa dowozu i zminimalizowaniu kosztów. Powinniśmy o tym pamiętać mając na uwadze założenie korporacji przewozowej. W dzisiejszym czasie MONITORING GPS stał się jednym z działań zapewniających wydolną weryfikację kierującego i wozu przewożącego ładunek.
W ten prosty sposób powstaje możliwość niezmiennego sprawdzenia miejsca przebywania pojazdu będącego na wyposażeniu przedsiębiorstwa. Dzięki alternatywie śledzenia pojazdu, każdy szef spółki, w wspaniały sposób dowiaduje się, gdzie w danej chwili przebywa jego pojazd.
Dla sporej ilości kierowników będzie to na pewno bardzo ważny fakt zachęcający do korzystania z takiego typu systemu, jakim jest nadmieniony MONITORING GPS. Poza możliwością ciągłego śledzenia pojazdu istnieje również opcja kontroli kierującego dostarczającego ładunek. W ten sposób każdy właściciel przedsiębiorstwa w skuteczny sposób odkryje, jaką drogą jedzie jego ładunek, a także, co robią jego kierowcy w godzinach wykonywania zadania. Będzie miało to ogromne przesłanie w rozliczeniach z zatrudnionymi, które wpływają na całą wydolność finansową całej spółki.

śląskie

Katowice

tel.: +48 32 760 60 39

tel.: +48 601 20 52 12

tel.: + 48 796 904 777

tel.: + 48 505 059 517

email: katowice(at)gpspartners.pl

OFERTA - MONITORING GPS KATOWICE

SERWER FREE
 
299 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Licznik kilometrów

Wł./Wył. stacyjki*

Historia tras

Licznik kilometrów (GPS)

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL - GRATIS bez abonamentu

Abonament UE- GRATIS bez abonamentu

Abonament Świat GRATIS- bez abonamentu

SERWER GOLD
PLUS
349 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Raporty

Licznik kilometrów

Wł./Wył. stacyjki

Historia tras 3 m-ce

Licznik kilometrów (GPS)

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL 19 zł m-c

Abonament UE 9 zł m-c

Abonament Świat - indywidualnie

TRACK CAN
Przystawka
299 zł
netto

Historia tras

Licznik kilometrów (CAN)

Poziom paliwa

Zużycie paliwa

Obroty silnika

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[Głosów:239    Średnia:5/5]