Monitoring lokalizacja pojazdów GPS Katowice

Monitoring samochodów GPS to system nadzoru nad pojazdem zwiększający efektywność i bezpieczeństwo jego eksploatacji przetestowany przez tysiące właścicieli na całym świecie.

Monitorowanie GPS Katowice to usługa w ramach naszego systemu TRACK GPS adresowana do podmiotów gospodarczych i właścicieli pojazdów z województwa śląskiego i okolic.

System Monitoringu GPS daje możliwość śledzenia wszystkich pojazdów, w których zostaną umieszczone nadajniki. Zarejestrowane pojazdy będą lokalizowane w czasie rzeczywistym, co oznacza, że kontroler będzie otrzymywał bieżące informacje o położeniu pojazdu.

 

Biuro Katowice tel. +48 32 760 60 39

mapa katowice

Umieszczony w pojeździe lokalizator GPS umożliwia zdalne, za pośrednictwem zalogowanego komputera, śledzenie położenia auta w czasie rzeczywistym. Dane zapisywane są w sekundowych odstępach, co sprawia, że za pomocą systemu TRACK GPS można uzyskiwać bardzo dokładne raporty na temat sposobu wykorzystania pojazdu, w tym również prędkości i przerw w podróży.

Praktyka udowadnia, że możliwe jest obniżenie kosztów utrzymania pojazdu nawet o jedna trzecią, dzięki danym dostarczanym przez monitorowanie aut GPS.

Nowoczesne technologie to wyśmienite postępowanie.

Oferowane w chwili obecnej systemy pozwalają na skuteczniejszą realizację tempa dowozu i zminimalizowaniu kosztów. Powinniśmy o tym pamiętać mając na uwadze założenie korporacji przewozowej. W dzisiejszym czasie MONITORING GPS stał się jednym z działań zapewniających wydolną weryfikację kierującego i wozu przewożącego ładunek.

W ten prosty sposób powstaje możliwość niezmiennego sprawdzenia miejsca przebywania pojazdu będącego na wyposażeniu przedsiębiorstwa. Dzięki alternatywie śledzenia pojazdu, każdy szef spółki, we łatwy sposób dowiaduje się, gdzie w danej chwili przebywa jego pojazd.

Dla sporej ilości kierowników będzie to na pewno bardzo ważny fakt zachęcający do korzystania z takiego typu systemu, jakim jest nadmieniony MONITORING GPS. Poza możliwością ciągłego śledzenia pojazdu istnieje również opcja kontroli kierującego dostarczającego ładunek. W ten sposób każdy właściciel przedsiębiorstwa w skuteczny sposób odkryje, jaką drogą jedzie jego ładunek, a także, co robią jego kierowcy w godzinach wykonywania zadania. Będzie miało to ogromne przesłanie w rozliczeniach z zatrudnionymi, które wpływają na całą wydolność finansową całej spółki.

 

śląskie

Katowice

tel.: +48 32 760 60 39

tel.: +48 601 20 52 12

tel.: + 48 576 006 992

tel.: + 48 505 059 517

email: katowice(at)trackgps.pl

CENNIK OFERTA - MONITOROWANIE GPS KATOWICE

SERWER FREE
 
299 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Historia tras 7 dni

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL - GRATIS bez abonamentu

Abonament UE- GRATIS bez abonamentu

Abonament Świat GRATIS- bez abonamentu

SERWER GOLD
PLUS
399 zł
netto

Pozycja GPS pojazdu

Pokonany dystans

Prędkość pojazdu

Raporty

Licznik kilometrów

Wł./Wył. stacyjki

Historia tras 3m-ce

Dodatkowa bateria

Aplikacja internetowa

Zasilanie 12/24V

Abonament PL 19 zł netto m-c

Abonament UE 9 zł netto m-cy

Abonament Świat - indywidualnie

TRACK CAN
Przystawka
299 zł
netto

 

 

Licznik kilometrów(CAN)

 

 

 

Poziom paliwa*(CAN)

Zużycie paliwa(CAN)

Obroty silnika(CAN)

 

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 319 Average: 5]
Call Now Button