Monitorowanie pojazdów gps Barczewo

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Równie dużą jego korzyścią jest MONITOROWANIE GPS . Szczególnie mocno ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa ludzi interesu liczy się jednak przede wszystkim możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość kontrolowania swego pojazdu jest olbrzymią wartością systemu .

Fakt poprawnego doprowadzenia szofera we wskazane umiejscowienie z wykorzystaniem układu gps jest znaczący . Bezdyskusyjna jest oczywistość nieomylnego dotarcia w swobodnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Proponowany w dniu dzisiejszym gps jest typowym z bardziej uniwersalnych urządzeń nawigacyjnych.

Możność obserwacji trasy jazdy w takim przypadku jest niezastąpiona . W fantastyczny sposób umożliwia on także ochronę dla szofera i samego auta. Żeby posiadać takiego rodzaju system w pojeździe wskazane jest zwrócić wzgląd na jego aktualność . Rozwój sieci dróg i przemiana nazwy ulic może się przysporzyć do uwidocznienia drobnych problemów precyzujących lokalizację . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w znaczny modus przyczyniają się do mnóstwa ułatwień dla prowadzących pojazd i właścicieli korporacji . Innym coraz popularniejszym zastosowaniem układu jest użycie go przez korporacje ochrony mienia . MONITOROWANIE GPS coraz wspanialej się znajduje w kategorii zabezpieczenia samochodu przed złodziejstwem . Rychłe poczynanie będzie fundamentem jego olbrzymiej efektywności . W wyśmienity modus znajduje się również w przypadku groźby życia prowadzącego pojazd , ułatwiając przyzwanie ratunku . Możliwe jest także rozpoczęcie działania w przypadku próby kradzieży kół . Warto tu zwrócić również baczenie na fakt, że LOKALIZACJA GPS znakomicie się sprawdza także w wypadku chęci poznania pozostałych parametrów jazdy . Może to być długość jazdy czy też zużycie paliwa . Bez wysiłku ułatwia także zmierzyć stan płynów . Wprowadzając pomocnicze czujniki zapewnia określenie niezmiernie wielu pomniejszych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button