Monitorowanie pojazdów gps Biała Piska

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Równie znaczną jego korzyścią jest MONITOROWANIE GPS . Szczególnie dobitnie ceniony jest także LOKALIZATOR GPS. Dla większości biznesmenów liczy się jednak przede wszystkim możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność kontrolowania swojego auta jest dużą zaletą systemu .

Możliwość bezbłędnego dojechania szofera we wskazane miejsce z wykorzystaniem układu gps jest oczywisty . Bezdyskusyjna jest oczywistość bezbłędnego dotarcia w swobodnie wybrany punkt używając systemu gps. Wykorzystywany w dniu dzisiejszym gps jest jednym z bardziej wszechstronnych systemów nawigacyjnych.

Możność obserwacji drogi jazdy w owym przypadku jest niezastąpiona . W kapitalny sposób dostarcza on również bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Chcąc zainstalować tego sposobu system w aucie warto skierować wzgląd na jego uaktualnienie . Rozwój sieci tras i przemiana nazwy ulic może się przyczynić do wystąpienia drobnych nieścisłości określających pozycję . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w rozległy modus przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla prowadzących pojazd i prezesów przedsiębiorstw . Odrębnym coraz popularniejszym wykorzystaniem układu jest użycie go przez firmy ochroniarskie . LOKALIZACJA GPS coraz bardziej się znajduje w wersji ochrony auta przed włamaniem . Rychłe działanie bywa podstawą jego wysokiej efektywności . W wspaniały modus znajduje się również w przypadku zagrożenia zdrowia kierowcy , przyspieszając zwołanie ratunku . Możliwe jest też wszczęcie przedsięwzięcia w wypadku próby kradzieży plandek . Pożądane byłoby tu zwrócić również wzgląd na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS po mistrzowsku się sprawdza także w wypadku opcji poznania pozostałych przymiotów jazdy . Może to być długość jazdy jak też zużycie paliwa . Bez wysiłku pozwala również zmierzyć obroty silnika . Wprowadzając pomocnicze czujki zapewnia zweryfikowanie całej ilości szczegółowych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button