Monitorowanie pojazdów gps Bielsko-Biała

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość kontrolowania drogi jazdy w tym wypadku jest niezrównana . W kapitalny sposób dostarcza on również bezpieczeństwo dla szofera i samego auta. Pragnąc zainstalować takiego sposobu system w pojeździe wskazane jest zwrócić wzgląd na jego aktualność . Rozwinięcie sieci dróg i metamorfoza systemu kierowania może się przysporzyć do uwidocznienia pewnych kłopotów określających lokalizację . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w ogromny modus przyczyniają się do znacznej ilości ułatwień dla prowadzących pojazd i szefów przedsiębiorstw . Odrębnym coraz powszechniejszym rozwiązaniem układu jest użycie go przez firmy ochrony mienia . LOKALIZACJA GPS coraz bardziej się znajduje w formie ochrony pojazdu przed kradzieżą . Błyskawiczne działanie bywa podstawą jego wysokiej skuteczności . W wspaniały sposób znajduje się też w chwili groźby zdrowia kierowcy , umożliwiając zwołanie ratunku . Istnieje możliwość także poczęcie przedsięwzięcia w przypadku pokusy skradzenia paliwa . Należałoby tu zwrócić także wzgląd na fakt, że LOKALIZACJA GPS po mistrzowsku się weryfikuje też w wypadku opcji poznania innych przymiotów pojazdu . Może to być okres jazdy czy też prędkość jazdy . Bez problemu umożliwia też zmierzyć obroty silnika . Montując specjalne czujki zapewnia ustalenie całego szeregu szczegółowych informacji .

Równie znaczną jego korzyścią jest MONITOROWANIE GPS . Szczególnie dobitnie ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa ludzi interesu liczy się jednak bez wątpienia możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość śledzenia swojego samochodu jest znaczną wartością systemu .

Możliwość poprawnego doprowadzenia kierowcy we wskazane miejsce za pomocą platformy gps jest znaczący . Niepodważalna jest oczywistość pewnego dotarcia w dokładnie wybrany punkt używając systemu gps. Używany w obecnym czasie gps jest typowym z bardziej uniwersalnych schematów nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

3.5/5 - (8 votes)
Call Now Button