Monitorowanie pojazdów gps Biłgoraj

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność bezbłędnego dotarcia przewoźnika we wskazane miejsce za pomocą platformy gps jest naturalny . Niepodważalna jest podstawa pewnego dotarcia w dowolnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Stosowany w chwili obecnej gps jest typowym z bardziej uniwersalnych schematów nawigacyjnych.

Równie dużą jego zaletą jest MONITOROWANIE GPS . Wyjątkowo dobitnie postrzegany jest również LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa ludzi interesu ważna jest jednak bez wątpienia możliwość , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda kontrolowania swego auta jest ogromną wartością platformy .

Możliwość obserwacji szlaku przejazdu w owym przypadku jest niezrównana . W fantastyczny sposób dostarcza on też ochronę dla prowadzącego pojazd i samego auta. Żeby posiadać tego trybu system w samochodzie należy zwrócić wzgląd na jego uaktualnienie . Rozwój sieci tras i zmiana systemu kierowania może się przysporzyć do uwidocznienia pewnych nieścisłości definiujących położenie . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny modus przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla prowadzących pojazd i szefów korporacji . Odrębnym coraz powszechniejszym rozwiązaniem systemu jest wykorzystanie go przez korporacje ochrony mienia . LOKALIZATOR GPS coraz bardziej się sprawdza w wersji ochrony samochodu przed włamaniem . niezwłoczne działanie będzie fundamentem jego dużej efektywności . W wyśmienity sposób sprawdza się także w chwili groźby życia szofera , ułatwiając przyzwanie ratunku . Istnieje możliwość też rozpoczęcie przedsięwzięcia w wypadku próby skradzenia paliwa . Pożądane byłoby tu zwrócić również baczenie na fakt, że MONITOROWANIE GPS znakomicie się weryfikuje również w przypadku opcji poznania pozostałych przymiotów jazdy . Może to być długość jazdy jak też prędkość jazdy . Bez wysiłku pozwala także zmierzyć ciśnienie oleju . Instalując pomocnicze sensory zapewnia zweryfikowanie całej ilości pomniejszych wiadomości .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button