Monitorowanie pojazdów gps Brzeg

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dosyć sporą jego zaletą jest MONITORING GPS . Wyjątkowo mocno ceniony jest też LOKALIZATOR GPS. Dla większości biznesmenów ważna jest jednak przede wszystkim możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda kontrolowania swego samochodu jest dużą silną stroną systemu .

Sposobność obserwowania trasy przejazdu w tym wypadku jest niezastąpiona . W doskonały sposób umożliwia on także ochronę dla szofera i samego auta. Chcąc zamontować tego trybu układ w samochodzie wskazane jest zwrócić wzgląd na jego aktualność . Rozwój sieci szlaków i przemiana nazwy ulic może się przysporzyć do wystąpienia pewnych nieścisłości określających lokalizację . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w duży modus przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla prowadzących pojazd i prezesów firm . Innym coraz popularniejszym wykorzystaniem systemu jest wykorzystanie go przez korporacje ochrony mienia . POZYCJONOWANIE GPS coraz wspanialej się znajduje w formie zabezpieczenia samochodu przed włamaniem . Rychłe poczynanie będzie fundamentem jego olbrzymiej skuteczności . W doskonały rodzaj sprawdza się także w sytuacji niebezpieczeństwa życia prowadzącego pojazd , umożliwiając przyzwanie pomocy . Istnieje możliwość również rozpoczęcie działania w przypadku chęci kradzieży kół . Warto tu zwrócić też uwagę na fakt, że LOKALIZACJA GPS znakomicie się weryfikuje również w przypadku opcji poznania odrębnych przymiotów jazdy . Może to być okres postojów jak też zużycie paliwa . Bez wysiłku umożliwia też zmierzyć ciśnienie oleju . Montując pomocnicze czujki zapewnia określenie niezmiernie wielu pomniejszych wiadomości .

Sposobność właściwego doprowadzenia przewoźnika we wskazane umiejscowienie przy pomocy systemu gps jest znaczący . Bezsporna jest podstawa nieomylnego dojechania w swobodnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Wykorzystywany w dniu dzisiejszym gps jest jednym z bardziej wszechstronnych schematów nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button