Monitorowanie pojazdów gps Busko Zdrój

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Fakt bezbłędnego dotarcia przewoźnika we wskazane umiejscowienie przy pomocy systemu gps jest naturalny . Niepodważalna jest oczywistość nieomylnego dotarcia w dokładnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Stosowany w obecnym czasie gps jest jednym z bardziej wszechstronnych urządzeń nawigacyjnych.

Dosyć dużą jego zaletą jest MONITOROWANIE GPS . Szczególnie dobitnie postrzegany jest też LOKALIZATOR GPS. Dla większości ludzi interesu ważna jest jednak bez wątpienia możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość obserwacji swego samochodu jest olbrzymią wartością systemu .

Możność obserwacji trasy przejazdu w takim wypadku jest niezastąpiona . W fantastyczny sposób zapewnia on także bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Pragnąc zamontować owego rodzaju system w aucie warto zwrócić uwagę na jego uaktualnienie . Rozszerzenie sieci połączeń drogowych i zmiana nazwy ulic może się przyczynić do wystąpienia małych problemów definiujących lokalizację . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny sposób przyczyniają się do znacznej ilości ułatwień dla szoferów i właścicieli przedsiębiorstw . Odmiennym coraz powszechniejszym rozwiązaniem systemu jest wykorzystanie go przez spółki ochroniarskie . MONITORING GPS coraz lepiej się znajduje w wersji ochrony samochodu przed złodziejstwem . Rychłe działanie jest podstawą jego olbrzymiej efektywności . W doskonały rodzaj znajduje się także w sytuacji zagrożenia życia szofera , umożliwiając przyzwanie ratunku . Możliwe jest również wszczęcie przedsięwzięcia w przypadku chęci kradzieży plandek . Wskazane jest tu zwrócić również baczenie na fakt, że LOKALIZACJA GPS znakomicie się sprawdza również w przypadku chęci poznania odrębnych cech pojazdu . Może to być długość jazdy jak też prędkość jazdy . Bez kłopotu umożliwia również zmierzyć obroty silnika . Instalując specjalne czujki ułatwia ustalenie całej ilości drobniejszych treści .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button