Monitorowanie pojazdów gps Chociwel

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Równie znaczną jego wartością jest POZYCJONOWANIE GPS . Niesamowicie mocno postrzegany jest także LOKALIZATOR GPS. Dla większości biznesmenów ważna jest jednak bez wątpienia możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność kontrolowania swojego auta jest ogromną wartością systemu .

Sposobność bezbłędnego dojechania kierowcy we wskazane miejsce z wykorzystaniem systemu gps jest oczywisty . Bezdyskusyjna jest podstawa pewnego dotarcia w dowolnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Proponowany w chwili obecnej gps jest jednym z bardziej powszechnych systemów nawigacyjnych.

Sposobność obserwacji drogi jazdy w takim przypadku jest niezastąpiona . W kapitalny sposób dostarcza on również bezpieczeństwo dla szofera i samego auta. Pragnąc posiadać takiego sposobu układ w samochodzie warto zwrócić wzgląd na jego uaktualnienie . Rozbudowa sieci połączeń drogowych i przemiana poruszania się może się przysporzyć do uwidocznienia drobnych kłopotów określających lokalizację . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w ogromny modus przyczyniają się do znacznej ilości ułatwień dla kierowców i prezesów przedsiębiorstw . Odmiennym coraz popularniejszym rozwiązaniem systemu jest użycie go przez firmy ochroniarskie . LOKALIZACJA GPS coraz lepiej się znajduje w wersji zabezpieczenia auta przed złodziejstwem . Szybkie funkcjonowanie bywa podstawą jego dużej skuteczności . W wyśmienity sposób sprawdza się też w chwili zagrożenia zdrowia prowadzącego pojazd , umożliwiając wezwanie pomocy . Możliwe jest też wszczęcie postępowania w wypadku chęci skradzenia plandek . Wskazane jest tu zwrócić także baczenie na fakt, że MONITOROWANIE GPS doskonale się potwierdza także w wypadku pragnienia poznania odrębnych przymiotów pojazdu . Może to być czas postojów czy też prędkość jazdy . Bez kłopotu pozwala również zmierzyć obroty silnika . Instalując pomocnicze sensory ułatwia ustalenie całego szeregu drobniejszych wiadomości .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button