Monitorowanie pojazdów gps Chojna

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
649 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność poprawnego doprowadzenia szofera we wskazane umiejscowienie z wykorzystaniem układu gps jest oczywisty . Niepodważalna jest podstawa nieomylnego dotarcia w swobodnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Proponowany w dniu dzisiejszym gps jest typowym z bardziej wszechstronnych urządzeń nawigacyjnych.

Możliwość obserwacji drogi jazdy w takim wypadku jest niezrównana . W fantastyczny sposób zapewnia on również ochronę dla kierowcy i samego auta. Żeby posiadać owego sposobu system w pojeździe należy zwrócić wzgląd na jego uaktualnienie . Rozbudowa sieci dróg i zmiana poruszania się może się przyczynić do zaobserwowania pewnych nieścisłości określających położenie . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w ogromny sposób przyczyniają się do wielu ułatwień dla prowadzących pojazd i prezesów korporacji . Odmiennym coraz częstszym wykorzystaniem układu jest wykorzystanie go przez korporacje ochrony mienia . LOKALIZACJA GPS coraz lepiej się sprawdza w kategorii zabezpieczenia auta przed złodziejstwem . niezwłoczne funkcjonowanie będzie podstawą jego wysokiej efektywności . W wspaniały sposób sprawdza się również w sytuacji groźby zdrowia kierowcy , umożliwiając zwołanie pomocy . Możliwe jest również poczęcie działania w przypadku chęci kradzieży paliwa . Wskazane jest tu zwrócić również uwagę na fakt, że MONITOROWANIE GPS perfekcyjnie się sprawdza również w przypadku pragnienia poznania innych cech jazdy . Może to być okres postojów jak też zużycie paliwa . Bez wysiłku ułatwia także zmierzyć obroty silnika . Wprowadzając pomocnicze czujniki zapewnia określenie niezmiernie wielu drobniejszych informacji .

Dosyć znaczną jego wartością jest MONITOROWANIE GPS . Niesamowicie silnie postrzegany jest także LOKALIZATOR GPS. Dla większości ludzi interesu liczy się jednak przede wszystkim możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość kontrolowania swego auta jest olbrzymią wartością układu .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (2 votes)
Call Now Button