Monitorowanie pojazdów gps Dukla

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość precyzyjnego dostarczenia kierowcy do określonej lokalizacji przy użyciu platformy GPS jest inherentna. Niepodważalna jest pewność niezawodnego dojazdu do dowolnie wybranego punktu za pomocą systemu GPS. Obecnie stosowany GPS reprezentuje jeden z bardziej wszechstronnych schematów nawigacyjnych, umożliwiając precyzyjne określanie położenia i efektywne wyznaczanie tras podróży.

Opcja obserwacji trasy jazdy w tym wypadku jest niezrównana . W doskonały sposób dostarcza on też ochronę dla szofera i samego auta. Chcąc posiadać takiego rodzaju system w pojeździe wskazane jest zwrócić uwagę na jego aktualność . Rozwój sieci tras i metamorfoza systemu kierowania może się przyczynić do zaobserwowania pewnych kłopotów precyzujących położenie . Nie mniej jednak, LOKALIZATOR GPS w znaczny sposób przyczyniają się do wielu udogodnień dla prowadzących pojazd i szefów korporacji . Odrębnym coraz częstszym zastosowaniem układu jest wykorzystanie go przez korporacje ochrony mienia . MONITOROWANIE GPS coraz wspanialej się znajduje w formie ochrony pojazdu przed włamaniem . Rychłe funkcjonowanie będzie istotą jego wysokiej skuteczności . W wyśmienity sposób znajduje się także w sytuacji niebezpieczeństwa życia kierowcy , przyspieszając przyzwanie pomocy . Możliwe jest także wszczęcie przedsięwzięcia w przypadku pokusy skradzenia paliwa . Wskazane jest tu zwrócić także wzgląd na fakt, że LOKALIZACJA GPS perfekcyjnie się potwierdza także w przypadku opcji poznania innych cech jazdy . Może to być okres postojów czy też zużycie paliwa . Bez wysiłku pozwala też zmierzyć obroty silnika . Montując pomocnicze sensory zapewnia określenie niezmiernie wielu pomniejszych wiadomości .

Dość znaczną jego wartością jest MONITORING GPS . Niesamowicie mocno ceniony jest też LOKALIZATOR GPS. Dla większości przedsiębiorców liczy się jednak bez wątpienia możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość obserwacji swojego auta jest ogromną wartością układu .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button