Monitorowanie pojazdów gps Czchów

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Równie sporą jego korzyścią jest MONITORING GPS . Wyjątkowo mocno ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla wielu przedsiębiorców liczy się jednak szczególnie mocno możliwość , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda śledzenia swojego pojazdu jest ogromną silną stroną platformy .

Możliwość poprawnego dotarcia szofera w wybrane umiejscowienie z wykorzystaniem systemu gps jest naturalny . Bezsporna jest podstawa pewnego dojechania w dowolnie wybrany punkt używając systemu gps. Wykorzystywany w chwili obecnej gps jest jednym z bardziej wszechstronnych schematów nawigacyjnych.

Możność obserwowania trasy jazdy w takim wypadku jest niezastąpiona . W doskonały sposób umożliwia on również bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Pragnąc posiadać takiego trybu system w samochodzie wskazane jest zwrócić wzgląd na jego uaktualnienie . Rozbudowa sieci szlaków i metamorfoza systemu kierowania może się przyczynić do uwidocznienia drobnych kłopotów definiujących pozycję . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w rozległy sposób przyczyniają się do znacznej ilości uproszczeń dla szoferów i właścicieli korporacji . Odrębnym coraz częstszym rozwiązaniem układu jest wykorzystanie go przez korporacje ochroniarskie . MONITOROWANIE GPS coraz wspanialej się znajduje w formie zabezpieczenia auta przed włamaniem . Rychłe działanie jest podstawą jego wysokiej skuteczności . W wyśmienity rodzaj sprawdza się też w przypadku niebezpieczeństwa życia kierowcy , umożliwiając zwołanie pomocy . Istnieje możliwość również wszczęcie postępowania w przypadku próby skradzenia paliwa . Pożądane byłoby tu zwrócić także baczenie na fakt, że LOKALIZACJA GPS znakomicie się sprawdza również w przypadku chęci poznania innych parametrów jazdy . Może to być długość postojów jak też prędkość jazdy . Bez kłopotu umożliwia również zmierzyć ciśnienie oleju . Montując pomocnicze czujki ułatwia ustalenie niezmiernie wielu drobniejszych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button