Monitorowanie pojazdów gps Czechowice-Dziedzice

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Równie dużą jego wartością jest MONITORING GPS . Niesamowicie silnie ceniony jest także LOKALIZATOR GPS. Dla większości biznesmenów liczy się jednak bez wątpienia możliwość , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość śledzenia swojego samochodu jest dużą wartością platformy .

Fakt poprawnego doprowadzenia przewoźnika w wybrane miejsce przy pomocy platformy gps jest znaczący . Bezdyskusyjna jest oczywistość bezbłędnego dotarcia w swobodnie wybrany punkt używając systemu gps. Stosowany w obecnym czasie gps jest jednym z bardziej powszechnych systemów nawigacyjnych.

Możność obserwowania trasy jazdy w takim wypadku jest bezcenna . W doskonały sposób umożliwia on również bezpieczeństwo dla szofera i samego auta. Pragnąc posiadać tego trybu system w pojeździe wskazane jest skierować wzgląd na jego aktualność . Rozwój sieci dróg i metamorfoza poruszania się może się przysporzyć do zaobserwowania małych kłopotów definiujących lokalizację . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w ogromny sposób przyczyniają się do wielu uproszczeń dla prowadzących pojazd i właścicieli przedsiębiorstw . Odrębnym coraz powszechniejszym rozwiązaniem systemu jest zastosowanie go przez spółki ochrony mienia . LOKALIZATOR GPS coraz wspanialej się odnajduje w kategorii ochrony samochodu przed złodziejstwem . Błyskawiczne poczynanie bywa podstawą jego wysokiej skuteczności . W wyśmienity modus znajduje się także w sytuacji niebezpieczeństwa zdrowia prowadzącego pojazd , umożliwiając wezwanie pomocy . Możliwe jest też wszczęcie postępowania w przypadku chęci kradzieży plandek . Warto tu zwrócić także baczenie na fakt, że MONITOROWANIE GPS bezbłędnie się sprawdza też w wypadku pragnienia poznania innych przymiotów przejazdu . Może to być długość postojów czy też prędkość jazdy . Bez wysiłku umożliwia też zmierzyć ciśnienie oleju . Instalując pomocnicze czujniki ułatwia zweryfikowanie całej ilości pomniejszych treści .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button