Monitorowanie pojazdów gps Czempiń

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dość dużą jego korzyścią jest MONITOROWANIE GPS . Niesamowicie dobitnie ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa biznesmenów liczy się jednak bez wątpienia możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność śledzenia swojego samochodu jest olbrzymią silną stroną platformy .

Możność kontrolowania trasy przejazdu w owym wypadku jest niezrównana . W kapitalny sposób zapewnia on także bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Żeby zamontować takiego rodzaju układ w pojeździe wskazane jest skierować uwagę na jego uaktualnienie . Rozbudowa sieci tras i przemiana poruszania się może się przyczynić do wystąpienia pewnych kłopotów precyzujących pozycję . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w rozległy modus przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla prowadzących pojazd i szefów firm . Innym coraz popularniejszym wykorzystaniem układu jest zastosowanie go przez spółki ochroniarskie . POZYCJONOWANIE GPS coraz wspanialej się sprawdza w wersji ochrony auta przed kradzieżą . niezwłoczne funkcjonowanie będzie podstawą jego dużej skuteczności . W wspaniały rodzaj znajduje się również w chwili niebezpieczeństwa życia szofera , umożliwiając przyzwanie pomocy . Istnieje możliwość także rozpoczęcie postępowania w wypadku próby skradzenia plandek . Warto tu zwrócić też wzgląd na fakt, że MONITORING GPS nienagannie się sprawdza również w przypadku pragnienia poznania innych parametrów pojazdu . Może to być okres jazdy jak też prędkość jazdy . Bez wysiłku ułatwia także zmierzyć ciśnienie oleju . Montując pomocnicze czujniki ułatwia zweryfikowanie niezmiernie wielu pomniejszych wiadomości .

Sposobność poprawnego doprowadzenia kierowcy w wybrane lokalizacje z wykorzystaniem platformy gps jest oczywisty . Niepodważalna jest oczywistość nieomylnego dotarcia w swobodnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Stosowany w obecnym czasie gps jest jednym z bardziej wszechstronnych urządzeń nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button