Monitorowanie pojazdów gps Dobczyce

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Równie sporą jego zaletą jest POZYCJONOWANIE GPS . Niesamowicie silnie ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa przedsiębiorców liczy się jednak szczególnie mocno możliwość , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość kontrolowania swego samochodu jest ogromną zaletą platformy .

Sposobność bezbłędnego doprowadzenia przewoźnika we wskazane lokalizacje za pomocą systemu gps jest oczywisty . Niepodważalna jest oczywistość pewnego dojechania w dokładnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Proponowany w obecnym czasie gps jest jednym z bardziej uniwersalnych schematów nawigacyjnych.

Możliwość kontrolowania drogi przejazdu w owym przypadku jest niezrównana . W doskonały sposób zapewnia on również bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Chcąc zainstalować owego sposobu system w pojeździe wskazane jest zwrócić wzgląd na jego uaktualnienie . Rozwój sieci połączeń drogowych i zmiana nazwy ulic może się przyczynić do uwidocznienia małych nieścisłości definiujących pozycję . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w rozległy sposób przyczyniają się do mnóstwa ułatwień dla prowadzących pojazd i szefów korporacji . Odrębnym coraz powszechniejszym rozwiązaniem układu jest zastosowanie go przez spółki ochrony mienia . LOKALIZATOR GPS coraz bardziej się sprawdza w wersji ochrony samochodu przed kradzieżą . Rychłe funkcjonowanie jest podstawą jego dużej skuteczności . W wspaniały sposób znajduje się także w sytuacji zagrożenia zdrowia szofera , przyspieszając przyzwanie ratunku . Możliwe jest również rozpoczęcie działania w wypadku próby skradzenia paliwa . Wskazane jest tu zwrócić też uwagę na fakt, że MONITORING GPS perfekcyjnie się potwierdza także w wypadku opcji poznania odrębnych parametrów jazdy . Może to być długość jazdy jak też prędkość jazdy . Bez kłopotu ułatwia także zmierzyć stan płynów . Instalując pomocnicze czujniki ułatwia ustalenie niezmiernie wielu szczegółowych wiadomości .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button