Monitorowanie pojazdów gps Gogolin

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość kontrolowania drogi przejazdu w tym przypadku jest bezcenna . W fantastyczny sposób umożliwia on także bezpieczeństwo dla szofera i samego auta. Chcąc posiadać tego sposobu system w aucie warto zwrócić wzgląd na jego aktualność . Rozszerzenie sieci szlaków i zmiana systemu kierowania może się przysporzyć do zaobserwowania drobnych kłopotów określających położenie . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w ogromny modus przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla szoferów i właścicieli przedsiębiorstw . Odrębnym coraz powszechniejszym zastosowaniem układu jest zastosowanie go przez spółki ochroniarskie . MONITORING GPS coraz lepiej się sprawdza w kategorii zabezpieczenia auta przed włamaniem . niezwłoczne funkcjonowanie będzie fundamentem jego olbrzymiej skuteczności . W doskonały modus znajduje się również w sytuacji niebezpieczeństwa życia prowadzącego pojazd , ułatwiając wezwanie pomocy . Istnieje możliwość też wszczęcie postępowania w przypadku chęci kradzieży paliwa . Pożądane byłoby tu zwrócić również uwagę na fakt, że LOKALIZACJA GPS perfekcyjnie się weryfikuje także w przypadku opcji poznania innych przymiotów przejazdu . Może to być długość jazdy czy też prędkość jazdy . Bez kłopotu pozwala też zmierzyć ciśnienie oleju . Montując specjalne czujki zapewnia określenie niezmiernie wielu drobniejszych wiadomości .

Dosyć sporą jego zaletą jest MONITORING GPS . Niesamowicie dobitnie ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa przedsiębiorców liczy się jednak szczególnie mocno możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność kontrolowania swojego pojazdu jest ogromną silną stroną układu .

Fakt właściwego doprowadzenia kierowcy w wybrane lokalizacje przy pomocy systemu gps jest oczywisty . Niepodważalna jest oczywistość nieomylnego dojechania w swobodnie wybrany punkt używając systemu gps. Stosowany w obecnym czasie gps jest jednym z bardziej wszechstronnych schematów nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button