Monitorowanie pojazdów gps Górowo Iławeckie

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dosyć sporą jego wartością jest MONITORING GPS . Niesamowicie mocno ceniony jest także LOKALIZATOR GPS. Dla większości ludzi interesu ważna jest jednak szczególnie mocno możliwość , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda śledzenia swojego samochodu jest olbrzymią zaletą systemu .

Możliwość poprawnego dotarcia kierowcy we wskazane umiejscowienie z wykorzystaniem systemu gps jest naturalny . Niepodważalna jest podstawa pewnego dotarcia w dokładnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Używany w dniu dzisiejszym gps jest typowym z bardziej powszechnych schematów nawigacyjnych.

Możność kontrolowania trasy przejazdu w owym przypadku jest niezastąpiona . W fantastyczny sposób dostarcza on także bezpieczeństwo dla szofera i samego auta. Żeby posiadać tego sposobu układ w pojeździe należy skierować uwagę na jego aktualność . Rozbudowa sieci dróg i zmiana systemu kierowania może się przysporzyć do wystąpienia małych problemów określających lokalizację . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w ogromny sposób przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla prowadzących pojazd i właścicieli przedsiębiorstw . Odmiennym coraz powszechniejszym zastosowaniem systemu jest zastosowanie go przez spółki ochroniarskie . MONITORING GPS coraz wspanialej się odnajduje w formie ochrony samochodu przed kradzieżą . Błyskawiczne działanie będzie podstawą jego wysokiej efektywności . W doskonały modus znajduje się też w sytuacji groźby zdrowia kierowcy , ułatwiając przyzwanie pomocy . Istnieje możliwość również wszczęcie postępowania w przypadku pokusy skradzenia plandek . Wskazane jest tu zwrócić także wzgląd na fakt, że LOKALIZACJA GPS bezbłędnie się sprawdza również w przypadku pragnienia poznania innych cech jazdy . Może to być długość postojów jak też zużycie paliwa . Bez problemu umożliwia także zmierzyć obroty silnika . Montując specjalne czujniki zapewnia zweryfikowanie całego szeregu drobniejszych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button