Monitorowanie pojazdów gps Gryfice

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność bezbłędnego dojechania przewoźnika w wybrane umiejscowienie przy pomocy systemu gps jest oczywisty . Bezdyskusyjna jest podstawa nieomylnego dojechania w swobodnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Proponowany w dniu dzisiejszym gps jest typowym z bardziej uniwersalnych schematów nawigacyjnych.

Możność obserwowania szlaku jazdy w takim wypadku jest niezastąpiona . W fantastyczny sposób dostarcza on także ochronę dla szofera i samego auta. Żeby posiadać tego sposobu system w pojeździe warto zwrócić uwagę na jego uaktualnienie . Rozszerzenie sieci połączeń drogowych i przemiana nazwy ulic może się przysporzyć do uwidocznienia małych problemów precyzujących lokalizację . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny sposób przyczyniają się do znacznej ilości ułatwień dla kierowców i szefów przedsiębiorstw . Innym coraz popularniejszym zastosowaniem systemu jest użycie go przez spółki ochrony mienia . MONITOROWANIE GPS coraz wspanialej się odnajduje w formie zabezpieczenia pojazdu przed złodziejstwem . Szybkie poczynanie jest istotą jego wysokiej efektywności . W doskonały rodzaj sprawdza się też w sytuacji zagrożenia zdrowia kierowcy , umożliwiając przyzwanie ratunku . Istnieje możliwość także rozpoczęcie przedsięwzięcia w przypadku pokusy skradzenia kół . Wskazane jest tu zwrócić również baczenie na fakt, że MONITOROWANIE GPS nienagannie się potwierdza też w wypadku opcji poznania pozostałych przymiotów jazdy . Może to być okres postojów czy też prędkość jazdy . Bez wysiłku ułatwia też zmierzyć obroty silnika . Montując dodatkowe czujniki ułatwia zweryfikowanie całej ilości szczegółowych treści .

Równie znaczną jego wartością jest MONITORING GPS . Niesamowicie silnie postrzegany jest też LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa biznesmenów ważna jest jednak szczególnie mocno możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność obserwacji swego pojazdu jest znaczną wartością platformy .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button