Monitorowanie pojazdów gps Imielin

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność kontrolowania trasy jazdy w owym przypadku jest niezastąpiona . W kapitalny sposób umożliwia on także bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Pragnąc zamontować takiego rodzaju układ w pojeździe warto skierować wzgląd na jego uaktualnienie . Rozwój sieci tras i metamorfoza poruszania się może się przysporzyć do uwidocznienia małych problemów definiujących położenie . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w rozległy sposób przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla kierowców i prezesów firm . Odrębnym coraz popularniejszym wykorzystaniem systemu jest wykorzystanie go przez firmy ochroniarskie . LOKALIZACJA GPS coraz lepiej się znajduje w formie zabezpieczenia auta przed włamaniem . Rychłe poczynanie bywa fundamentem jego wysokiej skuteczności . W wyśmienity rodzaj znajduje się także w przypadku groźby życia szofera , przyspieszając przyzwanie pomocy . Możliwe jest również wszczęcie postępowania w wypadku chęci kradzieży plandek . Pożądane byłoby tu zwrócić również wzgląd na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS znakomicie się potwierdza także w przypadku pragnienia poznania pozostałych cech pojazdu . Może to być długość jazdy jak też prędkość jazdy . Bez wysiłku pozwala również zmierzyć obroty silnika . Wprowadzając specjalne sensory zapewnia zweryfikowanie całego szeregu drobniejszych informacji .

Możliwość poprawnego dojechania przewoźnika we wskazane miejsce za pomocą układu gps jest naturalny . Bezsporna jest podstawa pewnego dojechania w dokładnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Proponowany w chwili obecnej gps jest typowym z bardziej wszechstronnych urządzeń nawigacyjnych.

Równie sporą jego korzyścią jest MONITORING GPS . Niesamowicie dobitnie ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla większości ludzi interesu ważna jest jednak przede wszystkim możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność śledzenia swego pojazdu jest ogromną wartością platformy .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button