Monitorowanie pojazdów gps Izbica Kujawska

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dość sporą jego korzyścią jest MONITOROWANIE GPS . Wyjątkowo dobitnie ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla większości przedsiębiorców liczy się jednak bez wątpienia możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność obserwacji swojego auta jest znaczną zaletą układu .

Sposobność bezbłędnego dotarcia kierowcy we wskazane miejsce z wykorzystaniem systemu gps jest naturalny . Bezdyskusyjna jest podstawa pewnego dotarcia w swobodnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Proponowany w dniu dzisiejszym gps jest jednym z bardziej wszechstronnych urządzeń nawigacyjnych.

Możliwość kontrolowania szlaku przejazdu w owym wypadku jest niezrównana . W kapitalny sposób dostarcza on także bezpieczeństwo dla kierowcy i samego auta. Pragnąc zamontować takiego rodzaju układ w samochodzie wskazane jest skierować uwagę na jego aktualność . Rozwój sieci szlaków i zmiana systemu kierowania może się przysporzyć do uwidocznienia pewnych nieścisłości określających lokalizację . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w znaczny modus przyczyniają się do mnóstwa udogodnień dla szoferów i właścicieli spółek . Odrębnym coraz powszechniejszym rozwiązaniem systemu jest wykorzystanie go przez firmy ochroniarskie . LOKALIZATOR GPS coraz lepiej się sprawdza w wersji zabezpieczenia auta przed złodziejstwem . Błyskawiczne funkcjonowanie bywa podstawą jego olbrzymiej efektywności . W doskonały rodzaj sprawdza się również w chwili niebezpieczeństwa życia szofera , umożliwiając wezwanie ratunku . Możliwe jest też rozpoczęcie postępowania w wypadku pokusy skradzenia paliwa . Pożądane byłoby tu zwrócić również uwagę na fakt, że MONITOROWANIE GPS po mistrzowsku się sprawdza też w wypadku pragnienia poznania pozostałych parametrów jazdy . Może to być czas postojów jak też prędkość jazdy . Bez wysiłku ułatwia także zmierzyć ciśnienie oleju . Montując specjalne sensory zapewnia określenie całego szeregu drobniejszych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button