Monitorowanie pojazdów gps Jabłonowo Pomorskie

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność poprawnego dotarcia przewoźnika w wybrane lokalizacje za pomocą platformy gps jest naturalny . Bezdyskusyjna jest oczywistość pewnego dojechania w swobodnie wybrany punkt używając systemu gps. Proponowany w chwili obecnej gps jest jednym z bardziej wszechstronnych urządzeń nawigacyjnych.

Sposobność kontrolowania trasy przejazdu w tym przypadku jest niezrównana . W fantastyczny sposób dostarcza on także ochronę dla szofera i samego auta. Pragnąc posiadać takiego sposobu system w samochodzie należy skierować wzgląd na jego aktualność . Rozbudowa sieci połączeń drogowych i zmiana systemu kierowania może się przyczynić do wystąpienia małych nieścisłości definiujących pozycję . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w ogromny modus przyczyniają się do wielu udogodnień dla prowadzących pojazd i szefów korporacji . Innym coraz częstszym wykorzystaniem układu jest użycie go przez spółki ochroniarskie . POZYCJONOWANIE GPS coraz bardziej się odnajduje w kategorii ochrony samochodu przed złodziejstwem . Błyskawiczne działanie jest istotą jego wysokiej skuteczności . W wyśmienity rodzaj znajduje się także w przypadku niebezpieczeństwa życia kierowcy , przyspieszając wezwanie pomocy . Istnieje możliwość również poczęcie działania w przypadku chęci skradzenia kół . Pożądane byłoby tu zwrócić również wzgląd na fakt, że MONITORING GPS doskonale się potwierdza także w przypadku opcji poznania odrębnych parametrów pojazdu . Może to być czas postojów czy też zużycie paliwa . Bez kłopotu pozwala też zmierzyć ciśnienie oleju . Wprowadzając pomocnicze czujki ułatwia ustalenie całego szeregu pomniejszych informacji .

Równie sporą jego korzyścią jest MONITOROWANIE GPS . Szczególnie mocno ceniony jest także LOKALIZATOR GPS. Dla większości biznesmenów ważna jest jednak przede wszystkim możliwość , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność śledzenia swego samochodu jest olbrzymią wartością układu .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button