Monitorowanie pojazdów gps Janów Lubelski

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dość znaczną jego zaletą jest MONITOROWANIE GPS . Wyjątkowo silnie ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla wielu biznesmenów ważna jest jednak przede wszystkim możliwość , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność śledzenia swojego pojazdu jest znaczną zaletą układu .

Sposobność poprawnego dojechania szofera w wybrane miejsce przy pomocy systemu gps jest naturalny . Niepodważalna jest oczywistość bezbłędnego dojechania w swobodnie wybrany punkt używając systemu gps. Proponowany w chwili obecnej gps jest typowym z bardziej uniwersalnych urządzeń nawigacyjnych.

Możność obserwowania trasy przejazdu w takim przypadku jest bezcenna . W fantastyczny sposób zapewnia on również bezpieczeństwo dla szofera i samego auta. Chcąc zamontować owego rodzaju układ w aucie warto zwrócić uwagę na jego uaktualnienie . Rozwinięcie sieci dróg i zmiana poruszania się może się przysporzyć do zaobserwowania drobnych nieścisłości precyzujących pozycję . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w znaczny sposób przyczyniają się do znacznej ilości ułatwień dla prowadzących pojazd i szefów przedsiębiorstw . Odrębnym coraz powszechniejszym zastosowaniem układu jest użycie go przez firmy ochrony mienia . LOKALIZATOR GPS coraz bardziej się odnajduje w wersji zabezpieczenia samochodu przed włamaniem . Szybkie działanie jest istotą jego dużej efektywności . W wspaniały modus znajduje się też w chwili niebezpieczeństwa zdrowia prowadzącego pojazd , umożliwiając zwołanie pomocy . Możliwe jest również poczęcie przedsięwzięcia w przypadku pokusy skradzenia plandek . Należałoby tu zwrócić również baczenie na fakt, że MONITOROWANIE GPS doskonale się weryfikuje także w przypadku chęci poznania innych parametrów pojazdu . Może to być okres postojów jak też zużycie paliwa . Bez kłopotu pozwala także zmierzyć ciśnienie oleju . Wprowadzając pomocnicze czujniki ułatwia określenie całego szeregu drobniejszych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button