Monitorowanie pojazdów gps Kalisz

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dość sporą jego korzyścią jest POZYCJONOWANIE GPS . Wyjątkowo mocno ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla większości biznesmenów ważna jest jednak bez wątpienia możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość kontrolowania swojego samochodu jest dużą zaletą systemu .

Sposobność bezbłędnego doprowadzenia kierowcy w wybrane miejsce za pomocą układu gps jest naturalny . Bezsporna jest podstawa bezbłędnego dojechania w dowolnie wybrany punkt używając systemu gps. Wykorzystywany w dniu dzisiejszym gps jest typowym z bardziej powszechnych systemów nawigacyjnych.

Sposobność obserwacji trasy przejazdu w owym wypadku jest niezastąpiona . W fantastyczny sposób umożliwia on również ochronę dla prowadzącego pojazd i samego auta. Chcąc posiadać takiego rodzaju system w pojeździe wskazane jest zwrócić wzgląd na jego aktualność . Rozszerzenie sieci dróg i metamorfoza systemu kierowania może się przysporzyć do zaobserwowania małych problemów precyzujących położenie . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w duży modus przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla prowadzących pojazd i właścicieli firm . Odrębnym coraz częstszym wykorzystaniem układu jest użycie go przez spółki ochrony mienia . POZYCJONOWANIE GPS coraz bardziej się odnajduje w formie ochrony samochodu przed kradzieżą . Rychłe poczynanie będzie fundamentem jego wysokiej efektywności . W wyśmienity sposób sprawdza się również w przypadku niebezpieczeństwa zdrowia szofera , umożliwiając przyzwanie ratunku . Możliwe jest też rozpoczęcie przedsięwzięcia w wypadku pokusy kradzieży paliwa . Należałoby tu zwrócić również wzgląd na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS znakomicie się sprawdza także w wypadku pragnienia poznania pozostałych przymiotów przejazdu . Może to być długość jazdy czy też zużycie paliwa . Bez wysiłku pozwala również zmierzyć obroty silnika . Wprowadzając specjalne czujki zapewnia określenie całego szeregu szczegółowych treści .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (2 votes)
Call Now Button