Monitorowanie pojazdów gps Kałuszyn

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość bezbłędnego dojechania przewoźnika w wybrane umiejscowienie za pomocą systemu gps jest znaczący . Bezdyskusyjna jest oczywistość pewnego dotarcia w dowolnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Używany w chwili obecnej gps jest jednym z bardziej powszechnych urządzeń nawigacyjnych.

Możliwość obserwowania drogi przejazdu w owym wypadku jest niezastąpiona . W kapitalny sposób zapewnia on także bezpieczeństwo dla kierowcy i samego auta. Pragnąc posiadać takiego rodzaju system w samochodzie wskazane jest zwrócić uwagę na jego aktualność . Rozbudowa sieci tras i przemiana poruszania się może się przysporzyć do uwidocznienia małych kłopotów określających lokalizację . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w rozległy modus przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla prowadzących pojazd i prezesów firm . Odmiennym coraz częstszym zastosowaniem systemu jest wykorzystanie go przez korporacje ochrony mienia . MONITOROWANIE GPS coraz bardziej się odnajduje w kategorii ochrony samochodu przed włamaniem . Rychłe działanie bywa podstawą jego wysokiej skuteczności . W wspaniały modus sprawdza się również w sytuacji zagrożenia zdrowia prowadzącego pojazd , przyspieszając wezwanie ratunku . Istnieje możliwość także wszczęcie przedsięwzięcia w przypadku próby skradzenia paliwa . Wskazane jest tu zwrócić również wzgląd na fakt, że LOKALIZACJA GPS znakomicie się potwierdza również w przypadku pragnienia poznania odrębnych parametrów przejazdu . Może to być czas postojów jak też zużycie paliwa . Bez wysiłku umożliwia również zmierzyć stan płynów . Instalując pomocnicze czujniki zapewnia określenie całej ilości pomniejszych wiadomości .

Dość znaczną jego zaletą jest MONITOROWANIE GPS . Wyjątkowo silnie ceniony jest także LOKALIZATOR GPS. Dla większości biznesmenów ważna jest jednak przede wszystkim możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda kontrolowania swego auta jest dużą silną stroną systemu .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button