Monitorowanie pojazdów gps Kargowa

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność bezbłędnego doprowadzenia przewoźnika we wskazane miejsce z wykorzystaniem platformy gps jest oczywisty . Bezsporna jest podstawa nieomylnego dojechania w dokładnie wybrany punkt używając systemu gps. Stosowany w chwili obecnej gps jest jednym z bardziej uniwersalnych schematów nawigacyjnych.

Możność obserwowania szlaku jazdy w owym przypadku jest niezastąpiona . W doskonały sposób dostarcza on także bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Chcąc zainstalować takiego sposobu system w pojeździe należy zwrócić wzgląd na jego aktualność . Rozszerzenie sieci szlaków i zmiana poruszania się może się przysporzyć do wystąpienia małych problemów określających położenie . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w duży sposób przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla szoferów i prezesów spółek . Odrębnym coraz popularniejszym zastosowaniem układu jest wykorzystanie go przez korporacje ochrony mienia . LOKALIZACJA GPS coraz lepiej się odnajduje w wersji zabezpieczenia samochodu przed włamaniem . Rychłe działanie bywa podstawą jego wysokiej skuteczności . W wyśmienity modus znajduje się też w chwili zagrożenia zdrowia szofera , umożliwiając przyzwanie pomocy . Możliwe jest również poczęcie przedsięwzięcia w wypadku pokusy kradzieży plandek . Pożądane byłoby tu zwrócić też baczenie na fakt, że MONITOROWANIE GPS znakomicie się sprawdza również w przypadku opcji poznania innych parametrów pojazdu . Może to być okres postojów jak też prędkość jazdy . Bez kłopotu umożliwia również zmierzyć stan płynów . Instalując dodatkowe czujki umożliwia zweryfikowanie całej ilości drobniejszych informacji .

Równie dużą jego zaletą jest MONITOROWANIE GPS . Niesamowicie dobitnie postrzegany jest też LOKALIZATOR GPS. Dla wielu biznesmenów liczy się jednak przede wszystkim możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność obserwacji swojego samochodu jest ogromną silną stroną systemu .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button