Monitorowanie pojazdów gps Koło

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność kontrolowania drogi przejazdu w owym przypadku jest niezrównana . W kapitalny sposób umożliwia on też bezpieczeństwo dla kierowcy i samego auta. Chcąc posiadać takiego sposobu układ w samochodzie należy skierować uwagę na jego aktualność . Rozbudowa sieci dróg i przemiana poruszania się może się przysporzyć do uwidocznienia pewnych problemów definiujących lokalizację . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w znaczny sposób przyczyniają się do mnóstwa uproszczeń dla kierowców i szefów korporacji . Odmiennym coraz powszechniejszym rozwiązaniem systemu jest wykorzystanie go przez firmy ochrony mienia . POZYCJONOWANIE GPS coraz wspanialej się sprawdza w wersji ochrony pojazdu przed złodziejstwem . Błyskawiczne funkcjonowanie będzie podstawą jego dużej efektywności . W wyśmienity sposób sprawdza się też w przypadku groźby zdrowia prowadzącego pojazd , przyspieszając przyzwanie ratunku . Możliwe jest również wszczęcie postępowania w przypadku próby kradzieży kół . Warto tu zwrócić także uwagę na fakt, że MONITOROWANIE GPS po mistrzowsku się weryfikuje też w wypadku opcji poznania innych parametrów jazdy . Może to być długość postojów jak też zużycie paliwa . Bez problemu pozwala także zmierzyć stan płynów . Wprowadzając specjalne czujniki umożliwia zweryfikowanie całego szeregu szczegółowych treści .

Możliwość poprawnego dojechania szofera we wskazane lokalizacje z wykorzystaniem platformy gps jest znaczący . Bezsporna jest oczywistość bezbłędnego dojechania w swobodnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Proponowany w chwili obecnej gps jest jednym z bardziej wszechstronnych schematów nawigacyjnych.

Dość znaczną jego wartością jest MONITORING GPS . Wyjątkowo dobitnie postrzegany jest także LOKALIZATOR GPS. Dla większości przedsiębiorców ważna jest jednak przede wszystkim możliwość , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość kontrolowania swojego pojazdu jest znaczną wartością platformy .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button