Monitorowanie pojazdów gps Konstancin-Jeziorna

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Fakt poprawnego dotarcia przewoźnika w wybrane miejsce z wykorzystaniem platformy gps jest oczywisty . Bezdyskusyjna jest oczywistość bezbłędnego dotarcia w dokładnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Używany w chwili obecnej gps jest typowym z bardziej powszechnych systemów nawigacyjnych.

Możliwość obserwacji szlaku przejazdu w owym wypadku jest bezcenna . W doskonały sposób zapewnia on także bezpieczeństwo dla szofera i samego auta. Pragnąc posiadać takiego sposobu układ w pojeździe wskazane jest zwrócić wzgląd na jego aktualność . Rozbudowa sieci połączeń drogowych i metamorfoza poruszania się może się przyczynić do uwidocznienia drobnych problemów definiujących położenie . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny modus przyczyniają się do znacznej ilości uproszczeń dla kierowców i właścicieli przedsiębiorstw . Odrębnym coraz częstszym zastosowaniem układu jest użycie go przez korporacje ochrony mienia . MONITORING GPS coraz wspanialej się odnajduje w wersji zabezpieczenia samochodu przed złodziejstwem . Błyskawiczne funkcjonowanie będzie fundamentem jego olbrzymiej efektywności . W wyśmienity sposób sprawdza się również w chwili niebezpieczeństwa zdrowia kierowcy , przyspieszając wezwanie ratunku . Możliwe jest także rozpoczęcie działania w przypadku próby skradzenia plandek . Warto tu zwrócić także baczenie na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS nienagannie się potwierdza również w przypadku opcji poznania odrębnych przymiotów przejazdu . Może to być czas postojów czy też prędkość jazdy . Bez wysiłku pozwala też zmierzyć stan płynów . Montując pomocnicze sensory umożliwia określenie całego szeregu szczegółowych wiadomości .

Dosyć znaczną jego zaletą jest MONITORING GPS . Szczególnie dobitnie postrzegany jest również LOKALIZATOR GPS. Dla wielu ludzi interesu ważna jest jednak przede wszystkim możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność kontrolowania swojego samochodu jest znaczną zaletą platformy .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button