Monitorowanie pojazdów gps Kraśnik

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
649 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dosyć znaczną jego wartością jest MONITOROWANIE GPS . Wyjątkowo mocno postrzegany jest również LOKALIZATOR GPS. Dla wielu biznesmenów liczy się jednak szczególnie mocno możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość kontrolowania swojego auta jest ogromną silną stroną platformy .

Sposobność kontrolowania drogi przejazdu w owym przypadku jest niezrównana . W kapitalny sposób dostarcza on również bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Pragnąc zamontować tego trybu system w aucie warto zwrócić wzgląd na jego aktualność . Rozbudowa sieci szlaków i przemiana poruszania się może się przysporzyć do wystąpienia małych kłopotów precyzujących położenie . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w duży modus przyczyniają się do wielu ułatwień dla kierowców i prezesów firm . Odmiennym coraz częstszym wykorzystaniem systemu jest użycie go przez korporacje ochrony mienia . POZYCJONOWANIE GPS coraz bardziej się odnajduje w formie zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą . niezwłoczne poczynanie jest fundamentem jego olbrzymiej efektywności . W doskonały modus sprawdza się także w przypadku niebezpieczeństwa życia prowadzącego pojazd , przyspieszając zwołanie pomocy . Istnieje możliwość również poczęcie działania w wypadku chęci kradzieży paliwa . Pożądane byłoby tu zwrócić także wzgląd na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS nienagannie się sprawdza także w wypadku opcji poznania innych parametrów przejazdu . Może to być czas postojów czy też zużycie paliwa . Bez problemu pozwala również zmierzyć obroty silnika . Montując specjalne czujniki zapewnia zweryfikowanie niezmiernie wielu pomniejszych informacji .

Sposobność bezbłędnego doprowadzenia szofera w wybrane umiejscowienie za pomocą platformy gps jest oczywisty . Niepodważalna jest podstawa nieomylnego dojechania w swobodnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Stosowany w chwili obecnej gps jest jednym z bardziej wszechstronnych urządzeń nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button