Monitorowanie pojazdów gps Krobia

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość kontrolowania szlaku przejazdu w takim wypadku jest bezcenna . W fantastyczny sposób dostarcza on też bezpieczeństwo dla kierowcy i samego auta. Pragnąc zainstalować takiego rodzaju układ w pojeździe warto zwrócić wzgląd na jego uaktualnienie . Rozszerzenie sieci połączeń drogowych i metamorfoza poruszania się może się przysporzyć do uwidocznienia małych kłopotów określających lokalizację . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w rozległy sposób przyczyniają się do mnóstwa uproszczeń dla prowadzących pojazd i właścicieli firm . Innym coraz częstszym rozwiązaniem układu jest zastosowanie go przez korporacje ochrony mienia . MONITORING GPS coraz lepiej się znajduje w wersji zabezpieczenia samochodu przed włamaniem . Szybkie poczynanie bywa istotą jego olbrzymiej skuteczności . W doskonały rodzaj sprawdza się również w przypadku groźby życia kierowcy , ułatwiając zwołanie ratunku . Istnieje możliwość również rozpoczęcie działania w wypadku chęci skradzenia kół . Należałoby tu zwrócić też wzgląd na fakt, że MONITOROWANIE GPS nienagannie się potwierdza również w wypadku pragnienia poznania innych cech przejazdu . Może to być długość jazdy jak też zużycie paliwa . Bez wysiłku pozwala także zmierzyć stan płynów . Instalując pomocnicze czujniki zapewnia określenie niezmiernie wielu pomniejszych treści .

Dość sporą jego wartością jest MONITOROWANIE GPS . Szczególnie dobitnie postrzegany jest też LOKALIZATOR GPS. Dla większości przedsiębiorców liczy się jednak przede wszystkim możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda obserwacji swojego pojazdu jest ogromną wartością systemu .

Sposobność bezbłędnego doprowadzenia kierowcy w wybrane umiejscowienie z wykorzystaniem platformy gps jest oczywisty . Niepodważalna jest oczywistość bezbłędnego dojechania w dowolnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Proponowany w dniu dzisiejszym gps jest typowym z bardziej uniwersalnych urządzeń nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button