Monitorowanie pojazdów gps Kuźnia Raciborska

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność poprawnego dojechania przewoźnika w wybrane umiejscowienie za pomocą układu gps jest znaczący . Bezdyskusyjna jest oczywistość nieomylnego dojechania w swobodnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Używany w obecnym czasie gps jest typowym z bardziej wszechstronnych schematów nawigacyjnych.

Równie dużą jego korzyścią jest POZYCJONOWANIE GPS . Wyjątkowo dobitnie ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla wielu przedsiębiorców ważna jest jednak przede wszystkim możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda obserwacji swojego pojazdu jest znaczną silną stroną systemu .

Sposobność obserwowania szlaku przejazdu w tym wypadku jest niezrównana . W kapitalny sposób zapewnia on również bezpieczeństwo dla szofera i samego auta. Pragnąc posiadać tego sposobu system w aucie należy zwrócić uwagę na jego aktualność . Rozbudowa sieci połączeń drogowych i przemiana nazwy ulic może się przyczynić do uwidocznienia małych nieścisłości precyzujących położenie . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny modus przyczyniają się do znacznej ilości uproszczeń dla szoferów i prezesów firm . Odrębnym coraz popularniejszym rozwiązaniem układu jest użycie go przez korporacje ochrony mienia . MONITOROWANIE GPS coraz lepiej się znajduje w formie zabezpieczenia pojazdu przed włamaniem . niezwłoczne poczynanie bywa podstawą jego wysokiej skuteczności . W doskonały rodzaj znajduje się także w przypadku groźby życia prowadzącego pojazd , ułatwiając zwołanie pomocy . Istnieje możliwość także rozpoczęcie działania w przypadku chęci skradzenia paliwa . Wskazane jest tu zwrócić też wzgląd na fakt, że MONITORING GPS po mistrzowsku się sprawdza również w przypadku pragnienia poznania innych cech przejazdu . Może to być długość jazdy czy też prędkość jazdy . Bez wysiłku umożliwia również zmierzyć stan płynów . Wprowadzając specjalne sensory zapewnia określenie całej ilości drobniejszych treści .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button