Monitorowanie pojazdów gps Łęczyca

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność poprawnego dojechania przewoźnika w wybrane miejsce z wykorzystaniem układu gps jest naturalny . Niepodważalna jest podstawa nieomylnego dotarcia w dokładnie wybrany punkt używając systemu gps. Wykorzystywany w chwili obecnej gps jest jednym z bardziej wszechstronnych urządzeń nawigacyjnych.

Dosyć dużą jego zaletą jest POZYCJONOWANIE GPS . Szczególnie mocno ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla wielu ludzi interesu ważna jest jednak przede wszystkim możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda kontrolowania swojego samochodu jest znaczną zaletą platformy .

Możność kontrolowania trasy przejazdu w tym przypadku jest niezrównana . W fantastyczny sposób umożliwia on także bezpieczeństwo dla szofera i samego auta. Chcąc zainstalować takiego rodzaju układ w samochodzie warto zwrócić wzgląd na jego uaktualnienie . Rozszerzenie sieci połączeń drogowych i przemiana poruszania się może się przyczynić do wystąpienia drobnych problemów określających pozycję . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w duży sposób przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla prowadzących pojazd i właścicieli firm . Odmiennym coraz powszechniejszym rozwiązaniem układu jest zastosowanie go przez korporacje ochroniarskie . LOKALIZACJA GPS coraz wspanialej się odnajduje w kategorii zabezpieczenia pojazdu przed włamaniem . niezwłoczne poczynanie bywa podstawą jego dużej efektywności . W doskonały sposób znajduje się także w przypadku groźby zdrowia kierowcy , umożliwiając przyzwanie ratunku . Możliwe jest również poczęcie działania w wypadku pokusy kradzieży plandek . Wskazane jest tu zwrócić także baczenie na fakt, że MONITOROWANIE GPS perfekcyjnie się sprawdza również w przypadku opcji poznania innych parametrów przejazdu . Może to być długość jazdy jak też prędkość jazdy . Bez wysiłku ułatwia też zmierzyć stan płynów . Wprowadzając dodatkowe czujniki zapewnia określenie całego szeregu drobniejszych treści .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button