Monitorowanie pojazdów gps Leśna

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość kontrolowania drogi przejazdu w tym wypadku jest bezcenna . W kapitalny sposób umożliwia on także ochronę dla szofera i samego auta. Pragnąc zamontować takiego rodzaju system w samochodzie wskazane jest skierować uwagę na jego uaktualnienie . Rozszerzenie sieci połączeń drogowych i metamorfoza systemu kierowania może się przyczynić do uwidocznienia małych nieścisłości określających lokalizację . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w rozległy sposób przyczyniają się do wielu uproszczeń dla prowadzących pojazd i właścicieli korporacji . Odmiennym coraz powszechniejszym zastosowaniem systemu jest wykorzystanie go przez korporacje ochroniarskie . LOKALIZATOR GPS coraz bardziej się sprawdza w formie ochrony pojazdu przed złodziejstwem . Rychłe funkcjonowanie bywa istotą jego dużej efektywności . W wyśmienity rodzaj znajduje się również w chwili niebezpieczeństwa zdrowia szofera , umożliwiając przyzwanie ratunku . Możliwe jest również wszczęcie przedsięwzięcia w przypadku próby kradzieży kół . Pożądane byłoby tu zwrócić także uwagę na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS perfekcyjnie się sprawdza również w przypadku pragnienia poznania innych parametrów jazdy . Może to być długość postojów czy też zużycie paliwa . Bez wysiłku pozwala także zmierzyć obroty silnika . Instalując pomocnicze czujniki zapewnia ustalenie całej ilości szczegółowych wiadomości .

Sposobność bezbłędnego dojechania kierowcy w wybrane lokalizacje z wykorzystaniem układu gps jest znaczący . Bezsporna jest podstawa pewnego dotarcia w dokładnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Proponowany w chwili obecnej gps jest typowym z bardziej powszechnych systemów nawigacyjnych.

Dosyć sporą jego korzyścią jest POZYCJONOWANIE GPS . Niesamowicie dobitnie postrzegany jest także LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa przedsiębiorców ważna jest jednak szczególnie mocno możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda kontrolowania swojego samochodu jest olbrzymią wartością układu .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button