Monitorowanie pojazdów gps Leśnica

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość obserwowania drogi przejazdu w tym wypadku jest niezastąpiona . W kapitalny sposób umożliwia on również ochronę dla szofera i samego auta. Pragnąc zainstalować takiego rodzaju układ w pojeździe należy skierować wzgląd na jego uaktualnienie . Rozbudowa sieci tras i zmiana nazwy ulic może się przysporzyć do uwidocznienia pewnych nieścisłości definiujących lokalizację . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w rozległy modus przyczyniają się do znacznej ilości uproszczeń dla prowadzących pojazd i prezesów przedsiębiorstw . Odmiennym coraz powszechniejszym zastosowaniem systemu jest użycie go przez korporacje ochroniarskie . LOKALIZACJA GPS coraz lepiej się sprawdza w wersji zabezpieczenia pojazdu przed złodziejstwem . Błyskawiczne poczynanie jest istotą jego wysokiej skuteczności . W wspaniały modus sprawdza się też w przypadku zagrożenia zdrowia kierowcy , przyspieszając wezwanie pomocy . Istnieje możliwość także poczęcie przedsięwzięcia w przypadku pokusy kradzieży paliwa . Pożądane byłoby tu zwrócić także uwagę na fakt, że LOKALIZACJA GPS po mistrzowsku się sprawdza też w przypadku chęci poznania pozostałych cech jazdy . Może to być długość postojów jak też zużycie paliwa . Bez kłopotu umożliwia także zmierzyć ciśnienie oleju . Wprowadzając dodatkowe czujniki umożliwia ustalenie całego szeregu drobniejszych informacji .

Równie dużą jego korzyścią jest MONITORING GPS . Szczególnie dobitnie ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla wielu przedsiębiorców liczy się jednak szczególnie mocno możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość obserwacji swojego auta jest ogromną zaletą układu .

Sposobność właściwego dotarcia szofera w wybrane umiejscowienie za pomocą platformy gps jest oczywisty . Niepodważalna jest oczywistość pewnego dojechania w dowolnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Używany w obecnym czasie gps jest jednym z bardziej powszechnych systemów nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button