Monitorowanie pojazdów gps Lipno

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Fakt bezbłędnego doprowadzenia przewoźnika we wskazane umiejscowienie przy pomocy platformy gps jest naturalny . Bezdyskusyjna jest oczywistość bezbłędnego dojechania w swobodnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Proponowany w dniu dzisiejszym gps jest typowym z bardziej powszechnych urządzeń nawigacyjnych.

Dosyć znaczną jego korzyścią jest MONITOROWANIE GPS . Szczególnie dobitnie postrzegany jest też LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa przedsiębiorców liczy się jednak szczególnie mocno możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność śledzenia swego pojazdu jest olbrzymią silną stroną platformy .

Możność obserwacji szlaku przejazdu w owym wypadku jest niezastąpiona . W doskonały sposób umożliwia on też bezpieczeństwo dla kierowcy i samego auta. Żeby zainstalować tego rodzaju układ w samochodzie wskazane jest skierować wzgląd na jego uaktualnienie . Rozwój sieci połączeń drogowych i metamorfoza poruszania się może się przysporzyć do uwidocznienia pewnych kłopotów precyzujących pozycję . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny modus przyczyniają się do znacznej ilości ułatwień dla kierowców i prezesów spółek . Odrębnym coraz popularniejszym rozwiązaniem systemu jest wykorzystanie go przez spółki ochroniarskie . POZYCJONOWANIE GPS coraz lepiej się odnajduje w wersji ochrony pojazdu przed kradzieżą . Rychłe funkcjonowanie jest podstawą jego dużej efektywności . W wspaniały modus sprawdza się także w chwili zagrożenia życia kierowcy , ułatwiając przyzwanie pomocy . Istnieje możliwość także poczęcie przedsięwzięcia w wypadku chęci kradzieży paliwa . Wskazane jest tu zwrócić także uwagę na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS po mistrzowsku się potwierdza również w wypadku pragnienia poznania odrębnych parametrów jazdy . Może to być czas postojów jak też prędkość jazdy . Bez wysiłku pozwala również zmierzyć stan płynów . Montując dodatkowe czujki ułatwia ustalenie całej ilości szczegółowych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button