Monitorowanie pojazdów gps Lubaczów

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość właściwego dojechania przewoźnika w wybrane umiejscowienie przy pomocy układu gps jest naturalny . Bezdyskusyjna jest oczywistość nieomylnego dotarcia w dokładnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Proponowany w obecnym czasie gps jest jednym z bardziej powszechnych schematów nawigacyjnych.

Dość dużą jego wartością jest MONITORING GPS . Wyjątkowo silnie ceniony jest także LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa ludzi interesu ważna jest jednak bez wątpienia możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość śledzenia swojego samochodu jest ogromną wartością platformy .

Możność obserwowania trasy przejazdu w tym wypadku jest niezrównana . W fantastyczny sposób zapewnia on również bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Żeby posiadać tego sposobu układ w aucie wskazane jest skierować uwagę na jego aktualność . Rozbudowa sieci połączeń drogowych i metamorfoza poruszania się może się przyczynić do uwidocznienia małych nieścisłości definiujących lokalizację . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w ogromny sposób przyczyniają się do znacznej ilości uproszczeń dla kierowców i szefów firm . Innym coraz powszechniejszym wykorzystaniem systemu jest wykorzystanie go przez korporacje ochrony mienia . MONITOROWANIE GPS coraz bardziej się odnajduje w wersji zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą . niezwłoczne poczynanie będzie podstawą jego olbrzymiej efektywności . W doskonały rodzaj znajduje się także w przypadku zagrożenia życia kierowcy , ułatwiając wezwanie ratunku . Możliwe jest też wszczęcie postępowania w wypadku próby kradzieży kół . Należałoby tu zwrócić też uwagę na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS nienagannie się sprawdza też w przypadku chęci poznania innych cech pojazdu . Może to być czas jazdy czy też prędkość jazdy . Bez problemu ułatwia również zmierzyć obroty silnika . Wprowadzając dodatkowe czujki zapewnia ustalenie niezmiernie wielu drobniejszych treści .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button