Monitorowanie pojazdów gps Lubin

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność poprawnego dotarcia szofera we wskazane umiejscowienie przy pomocy systemu gps jest oczywisty . Niepodważalna jest oczywistość bezbłędnego dojechania w dokładnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Proponowany w obecnym czasie gps jest typowym z bardziej wszechstronnych urządzeń nawigacyjnych.

Sposobność obserwowania drogi jazdy w tym przypadku jest bezcenna . W doskonały sposób umożliwia on również bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Żeby zamontować takiego trybu system w pojeździe wskazane jest zwrócić wzgląd na jego aktualność . Rozwinięcie sieci dróg i metamorfoza nazwy ulic może się przyczynić do wystąpienia małych kłopotów precyzujących położenie . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w znaczny sposób przyczyniają się do mnóstwa ułatwień dla prowadzących pojazd i szefów korporacji . Odrębnym coraz popularniejszym zastosowaniem systemu jest wykorzystanie go przez korporacje ochrony mienia . LOKALIZATOR GPS coraz lepiej się odnajduje w wersji zabezpieczenia samochodu przed włamaniem . Szybkie poczynanie bywa fundamentem jego dużej skuteczności . W wspaniały modus znajduje się też w przypadku zagrożenia zdrowia prowadzącego pojazd , przyspieszając zwołanie ratunku . Możliwe jest także rozpoczęcie przedsięwzięcia w wypadku próby kradzieży paliwa . Należałoby tu zwrócić również baczenie na fakt, że MONITOROWANIE GPS znakomicie się weryfikuje także w przypadku opcji poznania pozostałych parametrów przejazdu . Może to być okres jazdy jak też prędkość jazdy . Bez wysiłku pozwala także zmierzyć ciśnienie oleju . Montując pomocnicze sensory umożliwia określenie całego szeregu pomniejszych treści .

Równie sporą jego wartością jest MONITORING GPS . Niesamowicie silnie postrzegany jest również LOKALIZATOR GPS. Dla większości ludzi interesu ważna jest jednak przede wszystkim możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność śledzenia swego pojazdu jest znaczną wartością układu .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button