Monitorowanie pojazdów gps Maków Mazowiecki

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność bezbłędnego doprowadzenia przewoźnika w wybrane miejsce z wykorzystaniem systemu gps jest oczywisty . Bezdyskusyjna jest oczywistość nieomylnego dojechania w dowolnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Proponowany w chwili obecnej gps jest typowym z bardziej uniwersalnych systemów nawigacyjnych.

Równie dużą jego korzyścią jest MONITORING GPS . Szczególnie dobitnie ceniony jest także LOKALIZATOR GPS. Dla wielu ludzi interesu liczy się jednak przede wszystkim możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność obserwacji swojego samochodu jest olbrzymią silną stroną układu .

Sposobność obserwowania drogi jazdy w tym wypadku jest niezastąpiona . W doskonały sposób zapewnia on również bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Pragnąc posiadać owego rodzaju system w pojeździe należy zwrócić uwagę na jego aktualność . Rozbudowa sieci tras i przemiana systemu kierowania może się przyczynić do zaobserwowania małych problemów precyzujących położenie . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny sposób przyczyniają się do wielu ułatwień dla szoferów i właścicieli przedsiębiorstw . Odrębnym coraz powszechniejszym wykorzystaniem układu jest zastosowanie go przez korporacje ochrony mienia . MONITORING GPS coraz wspanialej się sprawdza w wersji ochrony auta przed złodziejstwem . niezwłoczne działanie bywa podstawą jego olbrzymiej skuteczności . W doskonały modus znajduje się również w sytuacji niebezpieczeństwa zdrowia kierowcy , umożliwiając przyzwanie pomocy . Istnieje możliwość też poczęcie przedsięwzięcia w przypadku chęci skradzenia plandek . Warto tu zwrócić też baczenie na fakt, że MONITORING GPS perfekcyjnie się potwierdza też w wypadku pragnienia poznania innych parametrów przejazdu . Może to być czas jazdy jak też prędkość jazdy . Bez kłopotu umożliwia też zmierzyć stan płynów . Montując dodatkowe sensory zapewnia ustalenie całej ilości szczegółowych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button