Monitorowanie pojazdów gps Malbork

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość właściwego doprowadzenia szofera w wybrane umiejscowienie przy pomocy układu gps jest naturalny . Bezdyskusyjna jest podstawa nieomylnego dojechania w dowolnie wybrany punkt używając systemu gps. Proponowany w dniu dzisiejszym gps jest jednym z bardziej powszechnych urządzeń nawigacyjnych.

Możność obserwacji drogi jazdy w tym przypadku jest niezastąpiona . W fantastyczny sposób dostarcza on także ochronę dla kierowcy i samego auta. Chcąc zamontować owego trybu układ w aucie wskazane jest zwrócić uwagę na jego aktualność . Rozszerzenie sieci połączeń drogowych i metamorfoza poruszania się może się przyczynić do zaobserwowania drobnych problemów określających pozycję . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny modus przyczyniają się do mnóstwa udogodnień dla prowadzących pojazd i właścicieli spółek . Innym coraz popularniejszym wykorzystaniem systemu jest zastosowanie go przez spółki ochrony mienia . MONITOROWANIE GPS coraz wspanialej się odnajduje w formie ochrony pojazdu przed kradzieżą . Błyskawiczne funkcjonowanie jest fundamentem jego olbrzymiej efektywności . W wyśmienity modus znajduje się również w sytuacji groźby życia prowadzącego pojazd , ułatwiając zwołanie ratunku . Możliwe jest też wszczęcie postępowania w przypadku pokusy kradzieży paliwa . Pożądane byłoby tu zwrócić też baczenie na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS znakomicie się weryfikuje także w wypadku pragnienia poznania pozostałych parametrów jazdy . Może to być długość postojów czy też zużycie paliwa . Bez problemu ułatwia też zmierzyć obroty silnika . Instalując specjalne czujki ułatwia zweryfikowanie niezmiernie wielu pomniejszych wiadomości .

Dość sporą jego zaletą jest MONITORING GPS . Wyjątkowo mocno ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla wielu biznesmenów ważna jest jednak szczególnie mocno możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość kontrolowania swojego samochodu jest znaczną zaletą układu .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button