Monitorowanie pojazdów gps Maszewo

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Równie dużą jego zaletą jest MONITORING GPS . Niesamowicie silnie postrzegany jest również LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa przedsiębiorców liczy się jednak szczególnie mocno możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność kontrolowania swojego pojazdu jest znaczną zaletą układu .

Sposobność obserwacji trasy przejazdu w takim wypadku jest bezcenna . W doskonały sposób zapewnia on również bezpieczeństwo dla szofera i samego auta. Chcąc posiadać takiego sposobu układ w samochodzie wskazane jest skierować wzgląd na jego uaktualnienie . Rozszerzenie sieci połączeń drogowych i przemiana systemu kierowania może się przyczynić do uwidocznienia pewnych problemów definiujących pozycję . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny sposób przyczyniają się do mnóstwa ułatwień dla szoferów i szefów przedsiębiorstw . Odrębnym coraz powszechniejszym rozwiązaniem układu jest wykorzystanie go przez korporacje ochroniarskie . LOKALIZATOR GPS coraz wspanialej się sprawdza w kategorii zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą . Szybkie poczynanie będzie podstawą jego olbrzymiej efektywności . W wyśmienity rodzaj znajduje się również w przypadku zagrożenia zdrowia prowadzącego pojazd , umożliwiając zwołanie pomocy . Możliwe jest także wszczęcie przedsięwzięcia w wypadku próby kradzieży paliwa . Pożądane byłoby tu zwrócić także wzgląd na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS bezbłędnie się sprawdza też w wypadku pragnienia poznania pozostałych parametrów pojazdu . Może to być czas jazdy czy też prędkość jazdy . Bez kłopotu ułatwia również zmierzyć ciśnienie oleju . Montując specjalne czujniki zapewnia określenie całego szeregu pomniejszych treści .

Fakt poprawnego doprowadzenia kierowcy we wskazane lokalizacje przy pomocy platformy gps jest naturalny . Niepodważalna jest oczywistość nieomylnego dojechania w swobodnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Stosowany w obecnym czasie gps jest jednym z bardziej wszechstronnych systemów nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button