Monitorowanie pojazdów gps Miejska Górka

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dość dużą jego wartością jest POZYCJONOWANIE GPS . Szczególnie silnie postrzegany jest też LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa przedsiębiorców ważna jest jednak szczególnie mocno możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość śledzenia swego samochodu jest znaczną zaletą układu .

Sposobność poprawnego dojechania przewoźnika w wybrane umiejscowienie za pomocą systemu gps jest oczywisty . Bezdyskusyjna jest podstawa bezbłędnego dojechania w swobodnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Używany w chwili obecnej gps jest jednym z bardziej powszechnych schematów nawigacyjnych.

Możliwość obserwowania trasy jazdy w owym przypadku jest bezcenna . W kapitalny sposób dostarcza on także bezpieczeństwo dla kierowcy i samego auta. Żeby zainstalować takiego trybu układ w pojeździe warto zwrócić uwagę na jego aktualność . Rozwój sieci tras i metamorfoza poruszania się może się przysporzyć do uwidocznienia drobnych problemów określających pozycję . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny modus przyczyniają się do mnóstwa udogodnień dla prowadzących pojazd i właścicieli korporacji . Odmiennym coraz powszechniejszym wykorzystaniem układu jest zastosowanie go przez firmy ochroniarskie . LOKALIZACJA GPS coraz bardziej się znajduje w kategorii zabezpieczenia pojazdu przed złodziejstwem . Błyskawiczne działanie bywa podstawą jego dużej skuteczności . W doskonały sposób znajduje się również w przypadku zagrożenia życia kierowcy , ułatwiając zwołanie pomocy . Istnieje możliwość także poczęcie postępowania w wypadku próby skradzenia kół . Wskazane jest tu zwrócić też baczenie na fakt, że LOKALIZACJA GPS znakomicie się potwierdza też w przypadku pragnienia poznania pozostałych parametrów pojazdu . Może to być czas jazdy jak też prędkość jazdy . Bez kłopotu umożliwia także zmierzyć stan płynów . Wprowadzając dodatkowe sensory ułatwia zweryfikowanie niezmiernie wielu drobniejszych wiadomości .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button